Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Mariusz Gil - Event Storming

Wydarzenie:
Mariusz Gil - Event Storming
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
17.06.2019 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Demant Technology Centre
Adres:
Q22
Prelegenci:
Opis:

Zapraszamy na kolejny warsztat o Event Stormingu. Tym razem prowadzącym będzie Mariusz Gil.


Opis warsztatu:

O EventStormingu w ostatnim czasie powiedziano już sporo, a o samej technice jest naprawdę głośno, także za sprawą Thoughtworks i opublikowanej ostatniej edycji Technology Radar. Spektrum możliwych zastosowań EventStormingu w IT, ale także poza nim sprawia, iż jest coraz częściej adoptowana i wykorzystywana w codziennej pracy zespołów.


Najlepszym sposobem na "rozgryzanie" tej techniki jest aktywne uczestnictwo w samej sesji, więc tym razem zamiast prezentacji będziemy tylko modelować, "learning-by-doing". Naszym głównym celem będzie notacja i koncepty wykorzystywane na DesignLevelu, jednak przyjrzymy się także wybranym sposobom zakończenia sesji BigPicture.


Plan warsztatów:

  • krótka sesja BigPicture domeny zamawiania przejazdu Uberem, w ujęciu Start From Extremes, wszyscy pracować będziemy nad jednym modelem
  • podział na 2 lub 4 grupy, w zależności od liczby uczestników
  • zamodelowanie z użyciem notacji DesignLevelu wybranych flow z BigPicture
  • przegląd rozwiązań


UWAGA!

Jest to powtórka warsztatu, które Mariusz prowadził już w ramach naszej grupy.

Wprowadzamy weryfikację osób nie przychodzących na warsztaty - jeśli ktoś zapisany nie pojawi się - dostaje zakaz wejścia na kolejne warsztaty organizowane w ramach DDD-WAW.

Zapisy ruszają w czwartek (13 czerwca o 18.00). Prosimy o przemyślane zapisywanie się, żeby nie anulować RSVP w ostatniej chwili.


O prowadzącym:


Mariusz Gil

Z branżą IT związany od ponad 18 lat, w tym czasie pracował m.in. dla Naszej-Klasy, Gadu-Gadu, Adv.pl, a także jako konsultant w zakresie tematyki skalowalności i wydajności aplikacji internetowych. Interesuje się m.in. zagadnieniami związanymi z budową skalowalnych i wydajnych rozwiązań webowych, zarówno od strony architektury aplikacji jak i infrastruktury serwerowej.

Pasjonuje się tematami związanymi z analizą dużych zbiorów danych.

Uczestnik i prelegent na wielu konferencjach i spotkaniach branżowych, prowadził sesje m.in. na 4Developers, SFI, Confiturze, WebClusters, Future of IT.

Od kilku lat współpracuje z Fundacją Wspierania Edukacji Informatycznej Proidea pomagając merytorycznie m.in. w Radzie Programowej 4Developers, a także z PLUG podczas konferencji PHPCon. Współorganizator otwartych spotkań dla programistów phpers.pl oraz devacademy.pl.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia