Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

meet.js Białystok #12 – spotkanie front-endowe

Wydarzenie:
meet.js Białystok #12 - spotkanie front-endowe
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
09.02.2017 (czwartek) - 09.02.2017 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
HACKLAG
Adres:
Sienkiewicza 1/1
Facebook:
Opis:
"Nowy rok, nowy ja" - mawiają co roku rodacy, decydując się na bardziej lub mniej radykalne postanowienia noworoczne. Również nasze spotkania czeka niebawem parę zmian na lepsze - dzięki nowym partnerom będziemy mogli podnosić powoli poprzeczkę białostockich meetupów, dostarczając jeszcze ciekawsze tematy i nowinki ze świata webdevu. Tymczasem nasza bazowa misja pozostaje niezmieniona - niestrudzenie głosimy front-endową ewangelię w Białymstoku! A ten sezon zaczynamy już w czwartek, 9 lutego. Na deskach HACKLAGu staną tym razem:
  • Marek Dajnowski (Instapage / Białystok) - “Podstawowe zasady bezpieczeństwa dla (web)developera.” Jak mawia sam Marek: “Licho nie śpi, a my jako developerzy mamy pośredni i bezpośredni szeroki dostęp do bardzo cennych systemów i danych. Jeśli ktoś zdobędzie nasze loginy i hasła, możemy przez dłuższy czas być wyśmienitym proxy dla wszelkiego rodzaju włamywaczy.” Podczas prezentacji dowiemy się, co webdeveloper może (i powinien) zrobić, by zapobiec katastrofie.
  • Darek Pawlukiewicz (Kariera w Connectis / Warszawa) - “Aurelia Framework - wprowadzenie” Z frameworkami w JavaScripcie jest jak z ludźmi - jest ich na świecie miliony, są wśród nich ładne, mniej ładne, te przydatne oraz te nie do końca. Każdy z nich jednak jest wyjątkowy - a o wyjątkowości frameworku Aurelia opowie nam niebawem Darek. Czy zrezygnujesz ze swojego ulubionego MVC-podobnego na jej rzecz? Być może. Czy dowiesz się czegoś nowego i poszerzysz swoje horyzonty? Na pewno!
Start - standardowo 18:00. Oprócz prezentacji - klimat, piwko, networking! Tymczasem - czekamy na wasze tematy kolejnych prezentacji ;)
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia