Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

meet.js Białystok #14 - spotkanie front-endowe

Wydarzenie:
meet.js Białystok #14 - spotkanie front-endowe
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
13.04.2017 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
HACKLAG
Adres:
Sienkiewicza 1/1
Strona www:
Opis:
Wiosna za oknem, ptaszki świergoczą, programiści wychodzą z piwnic - brzmi jak idealny moment na kolejne spotkanie z cyklu białostockiego meet.js.
Ogłaszamy więc czternastą już edycję - co nas czeka tym razem?

Po marcowych eksperymentach z lightning talkami wracamy do starej formuły spotkania - będziecie mieli okazję posłuchać dwóch prezentacji. A tym razem będzie naprawdę warto, bo każda z nich aż ocieka merytoryką: jedna z nich zaciągnie was głęboko w meandry języka JavaScript, natomiast druga opowie o czym kodując front-end zapomnieć nie możemy - czyli o dostępności naszych aplikacji WWW.

Jak sam zapowiedział na ostatnim spotkaniu, tak też zrobi - tym razem jednak w wersji pełnowymiarowej oraz nieco lepszych warunkach ;)
Na prezentacji posłuchacie o teorii parserów języka JS oraz w dowiecie się, jak w praktyczny sposób rozszerzać nasz stack JSowy tworząc własne rozszerzenia transpilatora Babel. HOW COOL IS THAT? :D
Uwaga: Kamil obiecywał nie przesadzać z czasem, także możecie spokojnie wziąć pomidory i cebule gdyby okazało się, że kłamał :)

Agata miała projektować wieżowce w Dubaju, ale w życiu jej nie wyszło, więc zajmuje się architekturą front-end. Jest hype driven developerką, choć trochę konserwatywną, bo z Podlasia. W Infinity Group pracuje jako kaowiec, samozwańczy HR-owiec i ukryta opcja PR, a​ jeśli czas pozwoli, zdarza jej się też trochę pokodować. Jak wszyscy młodzi ludzie czasem nadużywa flexboxa. 

Na najbliższym meet.js sprawdzi, czy pamiętacie że aria to nie tylko utwór muzyczny i opowie co zrobić, by mimo pogoni za zmieniającymi się co miesiąc technologiami tworzyć strony i aplikacje przyjazne wszystkim użytkownikom - także tym niepełnosprawnym.

Widzimy się w czwartek, 13 kwietnia o godzinie 18:00 - oczywiście nigdzie indziej, niż w HACKLAGu!
W planie poza prezentacjami małe piwko, pogaduchy i networking.
Zapraszamy!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia