Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

meet.js Białystok #9 – spotkanie front-endowe

Wydarzenie:
meet.js Białystok #9 - spotkanie front-endowe!
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
06.10.2016 (czwartek) - 06.10.2016 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
HACKLAG
Adres:
Sienkiewicza 1/1
Facebook:
Agenda:
  • Jan Aleksander Łapiński! "Janek" opowie nam o jakże praktycznych technikach związanym z tworzeniem/wdrażaniem oprogramowania, dokładnie o continuous integration (z polska "ciągła intergracja" :)) - traktowanego z punktu widzenia front-endu i nie tylko. Z pewnością punkt obowiązkowy dla każdego, kto chce zobaczyć jak wygląda "poważny" proces tworzenia softu przeznaczonego do internetów.
  • Paweł Łukaszuk! Paweł opowie nam o przerabianiu danych na sztukę, czyli wizualizowaniu danych za pomocą biblioteki D3.js. W dobie klientów pragnących fajerwerków, świecidełek oraz kolorowej tęczy bez zbędnego overheadu dla przeglądarki - rzecz niezbędna do zapoznania się.
Opis:
Wracamy po przerwie! Koniec wakacji, koniec lata, czas najwyższy na meetup dotyczący najpiękniejszej strony programowania ;) Tak więc już szóstego października (czwartek!) zapraszamy na kolejne spotkanie białostockiego meet.js - start o godzinie 18:00. Na deskach staną:   Widzimy się tradycyjnie o 18:00, znowu w siedzibie HACKLAGu - przecudownego hackerspace'a, który zgodził się gościć nas po raz kolejny ;)  
Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia