en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Mobile Trends Conference 2019

Wydarzenie:
Mobile Trends Conference 2019
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
07.03.2019 (czwartek) - 08.03.2019 (piątek)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Stara Zajezdnia Kraków
Adres:
Św. Wawrzyńca 12
Strona www:
Opis:

Mobile Trends Conference 2019 to kolejne, ósme już spotkanie branży mobile w Krakowie!


To największa w Polsce cykliczna konferencja o trendach w marketingu, m-commerce, projektowaniu aplikacji, designie, UX, UI oraz nowych technologiach, adresowana do ludzi, którzy chcą wiedzieć wszystko o trendach mobilnych. Edycja ta powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez uczestników dotychczasowych spotkań i z uwzględnieniem ich propozycji. Czekają nas dwa dni wypełnione prelekcjami, które zostaną wygłoszone przez najlepszych prelegentów z całej Polski, a wszystko to przekazane w sposób maksymalnie merytoryczny i wartościowy.


Tyle i o wiele więcej czeka na Was, jeśli 7 i 8 marca odwiedzicie Kraków podczas Mobile Trends Conference 2019! Uwaga, zmieniamy miejsce: tym razem gościć będziemy w Starej Zajezdni w samym sercu krakowskiego Kazimierza i w jej niezwykłych wnętrzach łączących tradycję z nowoczesnością będziemy zdobywać nowe doświadczenia. Nie zwlekaj, już teraz wejdź na stronę https://2019.mobiletrends.pl/rejestracja#register i kup swój bilet! Sprzedaż trwa!


Branża mobile w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego na pierwszym miejscu niezmiennie stawiamy na najnowsze wiadomości oraz maksymalnie merytoryczną i praktyczną wiedzę, którą przekażą najlepsi eksperci z całej Polski. Technologie mobile przekształcają się nieustannie, więc podczas konferencji poruszonych zostanie wiele zagadnień powiązanych z branżą mobile, między innymi tematy takie jak: mobile marketing, m-commerce, big data czy aspekty związane z projektowaniem na urządzenia mobilne stron i aplikacji. Nie zabraknie również omówienia przez grono specjalistów prognoz na przyszłość, która maluje się w tym przypadku bardzo dobrze.


MTC2019 to miejsce spotkań, czerpania inspiracji, zdobywania cennej wiedzy i kontaktów dla wszystkich, którzy doceniają wartość rozwiązań mobilnych: managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, biznesmanów, designerów, specjalistów e-commerce, właścicieli małych i średnich firm oraz oczywiście wszystkich pasjonatów branży.


Prestiżowe nagrody dla najlepszych rozwiązań mobilnych 2018 roku


Rozwiązania mobilne odgrywają coraz większą rolę zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Dlatego właśnie one, jak żadne inne, zasługują na odpowiednie wyróżnienie. 7 marca 2019 roku po raz ósmy wręczone zostaną również prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards dla najlepszych projektów i rozwiązań mobilnych zrealizowanych w 2018 roku.


Jeśli zależy Ci na wymianie doświadczeń i networkingu w świetnej atmosferze oraz wiedzy na temat obecnych i nadchodzących trendów w branży, kup bilet już dziś!

Więcej informacji na: https://2019.mobiletrends.pl/

Mobile Trends Conference 2019: 7-8 marca 2019 r.

Miejsce: Stara Zajezdnia, Kraków


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Kraków

Miquido
Software House

Kraków
technologie:
Python, Java, AWS, Docker, Ansible...
typ projektów:
Projekty dla klientów
4 oferty pracy
 
Smart4Aviation
firma technologiczna

Kraków, Trójmiasto
technologie:
Java, JavaScript, Selenium, Linux, Swift...
typ projektów:
webowe i mobilne rozwiązania dla linii lotniczych
 
EPAM Systems
Software House

Gdańsk, Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, AWS, Azure...
typ projektów:
projekty dla klientów
5 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia