Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

.NET DeveloperDays 2019

net-developerdays-2019
Wydarzenie:
.NET DeveloperDays 2019
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.10.2019 (środa) - 25.10.2019 (piątek)
Godzina:
09:00
Język:
angielski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Expo XXI. Warszawskie centrum wystawienniczo - konferencyjne
Adres:
Ignacego Prądzyńskiego 12/14
Strona www:
Opis:

Tegoroczną edycję .NET Developer Days otworzy swoim wystąpieniem Scott Guthrie odpowiedzialny w Microsoft za m.in. takie produkty jak: .NET Platform, Visual Studio, Microsoft Azure, Windows Server, Microsoft SQL Server, Active Directory czy System Center. To będzie pierwsze w historii wystąpienie Scotta w Polsce i niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć go w naszym kraju.


.NET Developer Days to wyjątkowe międzynarodowe wydarzenie, poświęcone wyłącznie tematyce platformy .NET. Konferencja jest skierowana do architektów, programistów, testerów oraz kierowników projektów, którzy korzystają z .NET na co dzień w swojej pracy, a także tym którzy chcą poprawić swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie, jak również dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy dotyczących prezentowanej tematyki.


Szykuje się wiele inspirujących i wartościowych sesji. Noelle LaCharite (Principal Program Manager, Microsoft) poruszy temat sztucznej inteligencji, Carl Franklin (Senior Executive Vice President, App vNext, .NET Rocks!) omówi zagadnienie obsługi błędów, Christophe Nasarre (Staff Software Engineer, Criteo) powie o debugowaniu w środowisku asynchronicznym, Gill Cleeren (Development Technologies Microsoft MVP) przybliży temat czystej architektury i opowie o najnowszej wersji XAMARIN Forms, a Kendra Havens (Program Manager, Microsoft) podejmie temat produktywności w Visual Studio. Wieczornego keynota poprowadzi natomiast Richard Campbell z .NET Rocks!, który opowie o historii .NET.


To tylko część prelegentów oraz zagadnień, które zostaną omówione podczas konferencji. 

W sumie ponad 30 prelegentów przez 2 dni poprowadzi ponad 40 sesji.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia