en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

ng-poznan #31

Wydarzenie:
ng-poznan #31
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
05.06.2018 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Dram Whisky Explorers Bar
Adres:
Stary Rynek 92
Strona www:
Agenda:
  • "How to write good, composable and pure components in Angular 2+" - Jacek Tomaszewski, Full-stack Developer at Recruitee. Uprzednio freelancer przez lata, a także współorganizator pierwszych spotkań ng-poznan.


"Pracując przez półtora roku nad sporą SPA w React'cie, a potem przez kolejny rok nad równie sporym SPA w Angularze, zauważyłem sporo patternów, których warto jest trzymać się podczas pisania komponentów w swoim kodzie. Inaczej szybko zaczyna on przypominać spaghetti, niż skalowalny kod aplikacji. W temacie m. in.: jak przekazywać Inputy i Outputy? Jak informować mechanizm Change Detection o zmianach? Jak wstrzykiwać zależności? Jak pisać komponenty, by były reużywalne, testowalne i mało error-prone?"


  • "Angular Elements - ng components everywhere - Kuba Holak, Front-end Developer at MUG". Były speaker na meet.js o web-componentach.


"Do rodziny ng stosunkowo niedawno dołączył nowy członek - Angular Elements. Opowiem o tym, jak, i kiedy tworzyć reużywalne (web) komponenty przy użyciu tej technologii."


3. Lightning Talks & Networking


Jesteś chętny na zgłoszenie prelekcji (nieważne o jakiej długości, może być nawet 5-minutowy "lightning talk")? Daj znać! W razie czego, z chęcią pomożemy w wyborze tematu lub treści.

Opis:

ng-poznan dalej trwa! ;) Ciągle jest sporo interesujących rzeczy dziejących się w Angularze. Udowodnijmy to - w Angularze nadal można i opłaca się tworzyć małe i duże, skalowalne i z dobrym performancem aplikacje front-endowe.


Spotkajmy się raz jeszcze, przy slajdach i w kuluarach, by porozmawiać, jak obecnie najlepiej jest pisać w Angularze. JiT czy AoT? NgZone, tak czy nie? Jak okiełznać Change Detection? Jak pisać dobre komponenty? Jak zmienił się Angular w ostatnim czasie, i co szykują dla nas twórcy w kolejnych jego wersjach?


O tym i o wszystkim powiązanym będziemy rozmawiać we wtorek 5 czerwca. Serdecznie zapraszamy!


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia