en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

No Exceptions #4 | Java Edition

Wydarzenie:
No Exceptions #4 | Java Edition
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
07.11.2019 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Siedziba Boldare Gliwice
Adres:
Królowej Bony 13
Rejestracja:
Facebook:
Agenda:
  • 18:00 - 18:05 - Przywitanie
  • 18:05 - 18:45 - "Czym właściwie jest to programowanie reaktywne w Java?" - Radosław Dąbrowski (Java Developer w Boldare)
  • 18:45 - 19:25 - "Enterprise Integration Patterns z wykorzystaniem platformy Spring Integration" - Michał Witkowski (Java Developer w Boldare)
  • 19.30 - 20.15 - "Czy możliwe jest uruchomienie produkcyjnego klastra Kafki w czasie jednej prezentacji?" - Grzegorz Kocur (DevOps, SoftwareMill)
  • 20.15 - … - Networking
Opis:

Cześć!


Idziemy za ciosem - pora na 4. edycję No Exceptions - inicjatywy, którą stworzyliśmy z myślą pasjonatach backendu i nie tylko! Tym razem widzimy się już 7 listopada w siedzibie Boldare w Gliwicach i będziemy rozmawiać o tym, "co w Javie piszczy"?


Jeżeli interesujesz się programowaniem reaktywnym i chcesz zgłębić tajniki integracji z wykorzystaniem Enterprise Integration Patterns w Springu lub dowiedzieć się jak obchodzić się z Kafką - nie może Cię zabraknąć na naszym wydarzeniu To także świetna okazja do wymiany doświadczeń i networkingu z uczestnikami przy pysznych przekąskach!Niezmiennie przypominamy skąd w ogóle pomysł na serię naszych Boldare'owych meetupów "No Exceptions"? No cóż, tak jak Ty, nie lubimy kiedy wyskakują nam wyjątki w kodzie ;)Po każdej z prezentacji będzie czas na pytania do prelegentów, szykujemy też dla publiczności małą niespodziankę :)


Gotowy na solidną dawkę wiedzy od naszych specjalistów? >> POBIERZ BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ i do zobaczenia na No Exceptions #4 | Java Edition!


Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia