en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

NOVOTalks - Rook-cloud-native storage orchestrator for Kubernetes

Organizowane
przez firmę IT
Wydarzenie:
NOVOTalks - Rook-cloud-native storage orchestrator for Kubernetes
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
02.04.2019 (wtorek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Klub RE
Adres:
ul. Świętego Krzyża 4
Strona www:
Organizator:
Firma technologiczna
Kraków
Prelegenci:
Opis:

Przed nami kolejny techniczny odcinek NOVOTalks. Tym razem zapraszamy na prezentację Karola Chrapka, która odbędzie się już 2 kwietnia o godzinie 19, jak zwykle w krakowskim Klubie RE. Będzie to podsumowanie prawie 2-letniej przygody z zarządzaniem persystencją na Kubernetesie w oparciu o Rook.


Jeśli interesuje Cię projekt Rook lub planujesz go wykorzystać w swojej infrastrukturze to nie możesz przegapić tego wystąpienia. Karol ma w planach przedstawić ogólną architekturę całego rozwiązania oraz opowiedzieć z jakimi problemami zetknął się podczas jego użytkowania. Między innymi opowie o doświadczeniach zdobytych wraz z zespołem w NOVOMATIC Technologies Poland. Równocześnie treść prezentacji nawiązywać będzie do samej idei persystencji, czy operatorów, które ostatnio są dość mocno rozwijane i popularyzowane.


Nie zwlekaj z decyzją. Ilość miejsc na event jest ograniczona. Z eventu wyjdziesz z głową pełną wiedzy i inspiracji. Zadbamy też o to, abyś nie wyszedł/wyszła z eventu głodny/-a i spragniony/a!


Spiker: Karol Chrapek jeden z naszych inżynierów systemowych. Obecnie w NOVOMATIC Technologies Poland stara się wdrożyć kulturę DevOps oraz wspomaga zespoły w migracji obecnych rozwiązań do świata kontenerów. Zawodowo stara się ułatwić pracę innym i ma nadzieję, że czasem mu się to udaje.


Do zobaczenia w pierwszy wtorek miesiąca!


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia