en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

[online] Łódź #20 Turkusowe Śniadanie

Wydarzenie:
[online] Łódź #20 Turkusowe Śniadanie
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
01.04.2020 (środa)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Strona www:
Opis:

ŚNIADANIE Z PRAKTYKIEM -> pierwsza środa miesiąca:-).


TEMAT: "Wolność, która uskrzydla" - o samozarządzaniu w czasach zmiany.

KTO: Katarzyna Kaczmarek (WOW Centrum Kompetencji Językowych).

DLA KOGO: Zainteresowani podmiotowością, współpracą i (samo)zarządzaniem.


OPIS SPOTKANIA:

Zapraszam Cię na spotkanie, którego scenariusz pisze życie i podczas którego poznasz historię zanurzoną w trudnej, transformującej teraźniejszości. Mikroprzedsiębiorstwo, w którym hierarchia nie istnieje, jest przeobrażane i ocalane dzięki zaangażowaniu, solidarności i inicjatywie pracujących ramię w ramię, dzień i noc członków zespołu, którzy na co dzień i w zwyczajnych warunkach rzadko się widują. Posłuchaj o tym, jak w nadzwyczajnych okolicznościach na postawy ludzkie wpływają wspólne wartości i głębokie poczucie sensu wykonywanej pracy. Jak kultura akcentowania pozytywów przekłada się na postrzeganie zmian jako szansy na rozwój.


Nazywam się Kasia Kaczmarek. Mój biznes wyrósł z potrzeby dodawania ludziom otuchy i uwalniania ich od perfekcjonizmu w obszarze porozumiewania się w językach obcych. Wyznaję zasadę: "Nie zaprowadzisz kogoś tam, dokąd sam nie doszedłeś" dlatego - jako niegdysiejsza poliglotka i wielka fanka tułania się po świecie, ponad 16 lat temu zabrałam się za uczenie ludzi angielskiego. Ponad 10 lat temu moje uczenie otrzymało markę adekwatną do metod pracy - WOW - i nabrało sformalizowanego charakteru. Tym, co pozwoliło mi uczynić z 30-osobowego grona entuzjastów moich metod grono ponad dziesięciokrotnie większe, od zawsze są RELACJE.


Mogę podzielić się z Tobą moim spojrzeniem na to, jak bycie wiernym sobie przekłada się na jakość funkcjonowania w swoim własnym biznesie.


Mogę opowiedzieć Ci o porażkach, jakie odniosłam i lekcjach, jakie odrobiłam, próbując wprowadzić w firmie elementy hierarchii.


Mogę spróbować odpowiedzieć na pytanie, według jakiego klucza tworzę społeczność #wowpeople - naszego Zespołu i Kursantów, bo mimo, że jest nas tak wielu, wiele nas łączy.


Zapraszam. To może być dodające otuchy, wartościowe spotkanie. Tym razem godzinne. Z własną herbatą i kawą. Ale cudownie będzie Cię gościć w naszej wirtualnej, turkusowej przestrzeni.


Daj znać znajomym :)


Do zobaczenia, czekamy na Ciebie!

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia