Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

piąTECH z AWS: 5G w chmurach, czyli o AWS Wavelength

Wydarzenie:
piąTECH z AWS: 5G w chmurach, czyli o AWS Wavelength
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
04.12.2020 (piątek)
Godzina:
15:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Czas na GFT piąTECH w partnerstwie z Amazon! AWS Wavelength to supernowoczesna usługa AWS oferująca niespotykane dotąd możliwości: łączy potęgę chmury Amazon z ultraszybką łącznością w sieci 5G.


Ruch aplikacji z urządzeń 5G dociera do serwerów działających w ramach AWS Wavelength Zones bez konieczności opuszczania sieci telekomunikacyjnej, co znacznie skraca drogę pakietów danych. W efekcie uzyskujemy ogromną redukcję opóźnień i przyspieszenie przetwarzania o rzędy wielkości. Zastosowań Wavelength jest mnóstwo: od automatyzacji produkcji, przez rozwiązania smart city, autonomiczne samochody czy… ultraszybki streaming gier nowej generacji – szybszy niż przez Wifi. Dołącz do nas i dowiedz się z pierwszej ręki:


- Jak działa AWS Wavelength?

- Jak wpłynie na sektory takie jakie przemysł i telekomunikacja?

- Kto już korzysta z chmury nowej generacji?

- Jak mogę zacząć przygodę z Wavelength jako inżynier?

- Czy mogę zbudować własną infrastrukturę edge u siebie w domu?

- Jak rewolucja 5G zmieni świat technologii obliczeniowych?


Marcin Kowalski zaprasza na specjalny odcinek GFT piąTECH w partnerstwie z AWS: porozmawia z Pawłem Moniewskim, Enterprise Solution Architectem w AWS Polska i Filipem Koczorowskim, Cloud Solution Architectem i opiekunem naszego partnerstwa.


Paweł Moniewski, Enterprise Solution Architect w Amazon Web Services Polska. Od wielu lat specjalizuje się w technologiach chmurowych oraz wspiera przedsiębiorstwa z niemal każdego sektora podczas ich drogi do cyfrowej transformacji oraz adaptacji chmury. Prywatnie, wielbiciel podróży oraz snowboardingu.


Filip Koczorowski to Architekt Rozwiązań Chmurowych w GFT Polska, gdzie korzystając ze swojego 15-letniego doświadczenia w branży pomaga budować rozproszone systemy o krytycznym znaczeniu dla klientów. W wolnych chwilach zdobywa certyfikaty AWS, a dreszczyku emocji szuka w szachach błyskawicznych.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia