Crossweb
<< Wróć do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Płockamp #8 - Skąd kasa na biznes?

Wydarzenie:
Płockamp #8 - Skąd kasa na biznes?
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Tematyka:
Data:
30.05.2017 (wtorek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Płocki Park Przemysłowo - Technologiczny S.A.
Adres:
ul. Łukasiewicza 39
Strona www:
Agenda:
  • 17:30-18:00 - Rejestracja
  • 18:00 Małgorzata Gontarek "Show me money, czyli skąd kasa na biznes? Przegląd dostępnych zródeł i instrumentów finansowania biznesu."
Związana z branżą nowych technologii, marketingiem internetowym i polską sceną startupową. Radośnie realizuje się w kilku projektach m.in jako właścicielka agencji interaktywnej WebTango.pl oraz ogarnia kilka ngo, takich jak Fundacja Startup Poland, Fundacja Pierwsze Miejsca oraz Inkubator Talentów. W Płocku rozwija projekt Startup Płock, który ma na celu stworzenie ekosystemu startupowego i integrację branży new tech. Organizatorka takich wydarzeń, jak m.in. Płockamp, Czwartek Social Media, Startup Weekend W-wa, Startup Weekend Kids, Startup Europe Week, Targi Innowacji i Nowych Technologii. Zainteresowania: samotne bieganie, neuropsychologia, nowe technologie i filozofia.
  • 18:30 Adrian Milnikel "Współpraca Starup - Korporacja : Czyli jak skalować technologie przy pomocy większego brata.“ 
Adrian Milnikel, Project Growth Executive w Akceleratrze Startup Spark, VP w Tech House INCRED , One of two w Men.In.Tech, wyznawca transhumanizmu, pasjonat brain sciences oraz brain machine interfaces, podróżnik i zapaleniec digital nomadyzmu. 

Rób Internety w Płocku
  • 19:00 Marcin Gerwatowski - "Strona internetowa bez nudzenia i oczywistości." (Wywiad).
Związany z InfraCOM prężnie rozwijającą się na rynku lokalnym firmą, która zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Infra COM oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług internetowych, począwszy od projektowania i wdrażania stron WWW, poprzez systemy CMS, wizytówki internetowe skończywszy na sklepach internetowych.
Opis:
Hej!

Zapraszamy 30 maja, do PPP-T, na Płockamp#8. Kto nas zna ten wie, że to spotkania dla branży new tech, startupów i wszystkich których interesują tematy związane z biznesem takie jak social media i marketing. Zapraszamy wszelkiej maści geeków, freaków i normalnych ludzi ;).

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>