en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Produkt nad Wisłą Value Match Canvas

Wydarzenie:
Produkt nad Wisłą Value Match Canvas
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Data:
07.02.2019 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Deloitte
Adres:
Aleja Jana Pawła II 22
Strona www:
Opis:

Jak często posługujemy się pojęciem wartości w codziennej pracy nad produktem? Budujemy wartość, dostarczamy wartość, przekuwamy w wartość… Konceptualizujemy produkt pokrywając Value Proposition Canvas karteczkami zapełnionymi naszą wiedzą o potrzebach użytkowników. Pojęcie wartości z tej perspektywy jawi się jako bardzo ważny punkt odniesienia w pracy nad produktem. Ale jak często zastanawiamy się nad tym, co rozumiemy przez wartość oraz czy najpopularniejsze narzędzia projektowe nawiązują do tego co rzeczywiście jest wartością dla ludzi?


Zapraszamy na warsztat prezentujący autorską kanwę poziomu dopasowania produktu - Value Match Canvas. Podczas spotkanie będziemy wspólnie testowali narzędzie na realnym przykładzie projektu rozwiązania cyfrowego. Wspólnie zastanowimy się jaki zakres powinna obejmować nasza wiedza o wartościach użytkowników, aby propozycja wartości produktu była dla nich odpowiednio dopasowana.


Agata Magdalena Nowak

Badaczka UX i projektantka usług związana z branżą IT od ponad 8 lat. Specjalizuje się w badaniach etnograficznych oraz podejściu projektowym Service Design i metodach Design Thinking. Z wykształcenia psycholog i magister sztuk wizualnych, obecnie prowadzi badania doktorskie w obszarze kulturoznawstwa. Wykładowca oraz ekspert obszarowy w ramach studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS „User Experience Design”. Jedna z głównych organizatorek konferencji WUD Silesia.


Katarzyna Drożdżal

Badaczka i projektantka UX. Jest psychologiem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Od początku swojej kariery zajmuje się badaniami, w ostatnich latach skoncentrowana na obszarach UX i Service Design. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt projektów związanych z produktami i usługami cyfrowymi. Wykładowca w ramach studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS „User Experience Design”. Jedna z głównych organizatorek konferencji WUD Silesia.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Warszawa

JCommerce
Software House

Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Warszawa
technologie:
Java, JavaScript, AWS, Docker, NoSQL...
5 ofert pracy
 
Comarch
firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice...
technologie:
Python, Java, JavaScript, SQL, Linux...
typ projektów:
własny produkt, projekty dla klientów
10 ofert pracy
 
EXATEL
firma telekomunikacyjna

Warszawa
technologie:
Python, MySQL, Java, JavaScript, Docker...
2 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia