en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Quality Excites 2019

Organizowane
przez firmę IT
quality-excites-2019-8-edycja
Wydarzenie:
Quality Excites 2019
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
28.06.2019 (piątek) - 29.06.2019 (sobota)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
TBD
Strona www:
Organizator:
Future Processing
Opis:
Przed nami 8. edycja konferencji dotyczącej jakości oprogramowania!

Choć Quality Excites (QE) od zawsze odwiedzali developerzy, testerzy, menadżerowie projektów oraz team liderzy, konferencja kojarzona była przede wszystkim z tematami odnoszącymi się przede wszystkim do inżynierów jakości. W tym roku uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w edycji, która otwiera się na jakość oprogramowania już od pierwszych etapów tworzenia projektu. Oznacza to, że agenda konferencji wzbogaci się o... ścieżkę developerską!

Dzięki rozszerzeniu tematyki konferencji jej organizatorzy pragną podkreślić fakt, że zadowolenie klienta i służba biznesowi jest nadrzędnym celem zespołów w IT, a jednym z elementów, które ma bezpośrednie przełożenie na to zadowolenie, jest właśnie jakość. Odpowiedzialność za jej zapewnienie to jednak nie tylko zadanie inżynierów jakości, a całego zespołu. Oznacza to, że 8. edycja QE wzbogaci się o ścieżkę programistyczną. Następstwem wprowadzenia tejże zmiany jest nadanie tegorocznemu wydarzeniu motywu przewodniego: „Tracks towards Quality / Ścieżki do jakości”.

Za ułożenie agendy tegorocznej konferencji odpowiedzialna jest Rada Programowa, w której skład wchodzą członkowie inicjatywy LeanQA: Kamila Gawrońska, Wojciech Gawroński, Tomasz Wierzchowski oraz Daniel Dec — jeden z pomysłodawców konferencji Quality Excites. Więcej informacji na temat szerokiej działalności LeanQA znajduje się na stronie internetowej inicjatywy.

Quality Excites to ogólnopolska konferencja dotycząca jakości oprogramowania. Organizowane od 2012 roku wydarzenie z każdą edycją przyciągało coraz więcej pasjonatów wytwarzania oraz testowania wysokojakościowego kodu. Na agendę konferencji składają się wykłady (prowadzone w ramach dwóch ścieżek), warsztaty oraz panele dyskusyjne. Każdego roku na wydarzenie zapraszani są goście specjalni — uznani specjaliści w swoich dziedzinach, których nazwiska znane są na międzynarodowym forum branży IT. Wśród zaproszonych dotychczas gości znaleźli się m.in. Rob Lambert, Paul Gerrard, Gáspár Nagy czy Aslak Hellesøy. Quality Excites oraz towarzyszący konferencji cykl spotkań Quality Meetup już kilkukrotnie zyskały status najlepszej konferencji testerskiej w kategorii wydarzeń bezpłatnych w plebiscycie organizowanym przez portal testerzy.pl.

Organizatorem konferencji Quality Excites jest gliwicka firma Future Processing (FP) zajmująca się wytwarzaniem najwyższej jakości oprogramowania.

FP od lat rozwija kompetencje w zakresie Machine Learning, stosując z powodzeniem swoją wiedzę w przestrzeni obrazowania medycznego, nadzorowania jakości produkcji, czy współtworzeniu inteligentnych miast. Jednym z projektów firmy jest Cardio4D, czyli platforma obliczeniowa, której celem jest zwiększenie wydajności obrazowania medycznego u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca.

FP jest jedną z 3 śląskich firm tworzących konsorcjum FP Space. Jego celem jest m.in. budowa satelity Intuiton-1 z najbardziej wydajnym na świecie komputerem pokładowym i zaawansowanymi przyrządami do obserwacji Ziemi oraz wsparcie budowy 4. polskiego satelity PW-Sat2.
Firma jest także organizatorem konferencji programistycznej Future Dev Day oraz cyklu wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia