en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

React + TypeScript | Użycie hooków w programowaniu funkcyjnym

Wydarzenie:
React + TypeScript | Użycie hooków w programowaniu funkcyjnym
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.06.2021 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Prawdopodobnie każda osoba, która pracowała chociaż trochę nad projektem frontend’owym spotkała się z biblioteką React.js. Większość z Was, prawdopodobnie, słyszała o narzędziach, które zwane są hook’ami. Te mniejsze lub większe funkcje potrafią naprawdę zdziałać cuda!


Ich znajomość pozwoli nam nie tylko zaoszczędzić sporo czasu, ale też umożliwi rozwiązać nietrywialne problemy w bardzo trywialny sposób!


W swoim BiteIT chciałbym pójść krok dalej i pokazać Wam działanie React.js z hookami przy współpracy języka TypeScript. Realizowana tematyka zahacza również o pojęcie ogólnego programowania funkcyjnego, które ostatnimi czasy wraca do łask.


Całość oprzemy o realny kod, który może zostać użyty w dowolnej aplikacji React’owej.


PRELEGENT


Marek Suśniak


Senior Front-End Developer z 8-letnim doświadczeniem. W swojej pracy skupia się na dostarczaniu rozwiązań jak najprostszych. Nie zamyka się na żadną technologię, o czym może świadczyć kilka lat doświadczenia w C++ oraz PHP. Jest ogromnym fanem React.js oraz TypeScript. Ceni rónież bardzo programowanie funkcyjne. Doświadczenie zdobywał w firmach polskich i angielskich. Najbardziej dumny jest jednak z tego, że udało mu się pomóc koledze w zostaniu progamistą od zera!


Po pracy ogromny fan czytania książek wszelkich oraz sportów walki – posiada brązowy pas w brazylijskim jiu jitsu. Do tego „tata” 2-letniego kota oraz półrocznego psiaka – malamuta.

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia