Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Safe Meeting #2

Wydarzenie:
Safe Meeting #2
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
25.06.2019 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Netent Poland
Adres:
Aleja Pokoju 1
Rejestracja:
Facebook:
Agenda:
  • 18:00-18:10 Powitanie
  • 18:10-18:40 Joanna Świebocka-Więk (AGH, UJ) "Jeśli coś jest za darmo, to Ty jesteś towarem. Ile jest warta nasza tożsamość?"
  • 18:40-19:10 Joanna Misztal-Radecka (Ringier Axel Springer Polska) "Czy powinniśmy bać się sztucznej inteligencji?"
  • 19:10-19:40 TBA
  • 19:40-20:30 Networking
Opis:

Women in Technology, NetEnt i Women Techmakers zapraszają na kolejny meetup poruszający tematykę IT Security. Zapraszamy wszystkich chętnych (Panie i Panów :)) - zarówno osoby mające doświadczenie, jak i zainteresowane tematyką.


Na Safe Meeting #2 posłuchacie jakie zagrożenia niesie ze sobą biometria i sztuczna inteligencja. Dowiecie się ile warta jest wasza tożsamość i dlaczego #10yearschallenge nie miało na celu jedynie wspomnień dawnych lat oraz jak wygląda kwestia moralności w sztucznej inteligencji.


Wydarzenie jest bezpłatne, ale konieczne jest zapisanie się na meetup.com - (prosimy o zapisywanie się prawdziwym imieniem i nazwiskiem w celu weryfikacji listy obecności!)

Zapisy ruszą 18.06 o godz. 19:00 i potrwają do 24.06 godz. 12:00 (lub do wyczerpania miejsc).

UWAGA! W przypadku zapisu i rezygnacji z udziału prosimy o dokonanie zmiany dot. uczestnictwa na wydarzeniu na meetup.com


1. Joanna Świebocka-Więk (AGH, UJ)

Jej ogromną pasją jest biometria, czyli nauka o tym w jaki sposób wykorzystać ludzkie cechy wyglądu i zachowania, by móc rozpoznawać tożsamość, zarówno od strony informatycznej, jak i rosnącego potencjału jej zastosowań. Interesuje się też analizą i rozpoznawaniem obrazów, zwłaszcza obrazów medycznych i jest tak wielkim entuzjastą tego tematu, iż wszystkie prace dyplomowe, łącznie z pracą doktorską oparła o analizę zdjęć własnego mózgu.

Ukończyła dwa fakultety na Akademii Górniczo-Hutniczej: fizykę medyczną i informatykę stosowaną. Na tej samej uczelni obroniła również doktorat. W międzyczasie skończyła studia podyplomowe na specjalności Grafika komputerowa i multimedialna.

Obecnie pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, prowadząc badania naukowe z zakresu zastosowania metod sztucznej inteligencji w procesie przetwarzania obrazów medycznych i biometrycznych….i oczywiście próbuje zarażać swoją pasją studentów.


2. Joanna Misztal-Radecka (Ringier Axel Springer Polska)

Tematyką sztucznej inteligencji interesuje się od czasu studiów. Od 2015 roku, pracując jako Data scientist w Ringier Axel Springer Polska, tworzy rozwiązania Machine Learning na dużą skalę, w szczególności na potrzeby personalizacji Onetu i innych serwisów internetowych. Zainteresowania związane z przetwarzaniem języka naturalnego i ML realizuje w pracy oraz w ramach doktoratu wdrożeniowego na AGH, przekładając pracę naukową na praktyczne zastosowania. Prywatnie uwielbia podróże i aktywny wypoczynek.
Zapisy: https://www.meetup.com/GDG-Krakow/events/262397987/?eventId=262397987&fbclid=Iw...

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia