Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

ScrumbyNightGame czyli wieczór z grami!

Wydarzenie:
ScrumbyNightGame czyli wieczór z grami!
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.11.2022 (środa)
Godzina:
17:45
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Wojskowa 6
Adres:
Wojskowa 6
Strona www:
Opis:

Cześć,

zapraszamy was na wieczór z grami! Scrumowymi i nieScrumowymi


Plan:

  • Punkt pierwszy:

2 stoły z grą "Zakazana Wyspa". Będziemy grać w nią Scrumem. Serio - granie w nią Scrumem.

Według legend Archeanie posiadali moc kontroli żywiołów naszej planety: ognia, wiatru, wody i ziemi. Używali do tego czterech świętych przedmiotów: Kryształu Ognia, Posążka Wiatru, Kielicha Oceanu oraz Kamienia Ziemi. Trzeba je zespołowo odzyskać


1 stół z testową grą "Stacja kosmiczna" - test naszej najnowszej kanbanowej i ekstremalnej gry.

Stacja kosmiczna, na której się znajdujecie uległa awarii. Musicie przetrwać do momentu nadejścia pomocy. Zmierz się z bezkresnym kosmosem i jego wyzwaniami.


  • Punkt drugi:

gramy w różne gry. My przyniesiemy ich kilka, można przynieść swoje. Napoje, przekąski wysoce wskazane


Uwaga!

Liczba uczestników jest limitowana! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Inne miejsce spotkania - widzimy się na Wojskowej 6.


Prowadzący

BIO:

Marcin Jamrozik

Scrum to ciągle przygoda. Doświadczam jej od prawie czterech lat. Jestem Scrum Masterem w trzech zespołach pracujących nad różnymi produktami i będącymi na różnych poziomach rozwoju, więc nie jest łatwo. Wcześniej, przez kilkanaście lat zajmowałem się analityką danych.

Prywatnie mąż, ojciec dwójki dorastających dzieci, a także zapalony użytkownik gier planszowych, zwłaszcza ekonomicznych :).


Łukasz Filut

Ze Scrumem pracuję w różnych konfiguracjach od ponad 11 lat, z projektami IT od prawie 20 (uh…). Pracowałem jako członek DevTeamu, Scrum Master, a nawet Product Owner. Kilka organizacji, spory bagaż doświadczeń zwinnych i nie-zwinnych. Od prawie 3 lat zarządzam firmą techologiczną, gdzie dążę do zbudowania środowiska pracy opartego na zaufaniu, a filary Scrum są podstawą działania. Nasze starania do wdrożenia podejścia zwinnego w branży automotive (dokładnie w Qarson) przypominają moje ukochane ultramaratony - mają wzloty i upadki, momenty euforii i kryzysu.

Prywatnie mąż, ojciec trójki dzieci, zapalony biegacz i wyznawca #cukierdetox, który odkrył #mkonway przed #mkonway ale to już dłuższa opowieść.


Michał Żak

Ze Scrum ponad 6 lat i ciągle zwinnie się uczę. Jestem Scrum Masterem w ciągle zmieniającej się organizacji, więc jest ciekawie. Niosę bagaż doświadczeń jako analityk, PO i PM. Odkryłem w Scrum potencjał i szanse na dostarczanie produktów, z których biznes będzie bardziej zadowolony. Obecnie podjęliśmy działania EDU organizacji w trochę inny, mniej inwazyjny sposób - SCRUM w 90 minut.

Prywatnie: żona (z wyboru) , 2 nastolatków (z fantazji), 2 koty (z przypadku). Entuzjasta Scrum również w domu i nauce (Scrum Edu). W nielicznym czasie wolnym relaks przy bilardzie, nordic walkingu i teleskopie astronomicznym.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia