Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

SPARKcamp #17

Wydarzenie:
SPARKcamp #17
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
22.02.2018 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Minibrowar Kowal
Adres:
Grunwaldzka 1A
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

Po zimowej przerwie zapraszamy Was 22 lutego 2018 roku (czwartek) o godz. 18.00 do Minibrowaru Kowal, gdzie odbędzie się 17 edycja SPARKcamp Koszalin.


Impreza jest darmowa i ma charakter otwarty. Może w niej uczestniczyć każdy zainteresowany. Nie kasujemy za wejściówki i nie selekcjonujemy wchodzących.


Rejestracja ułatwia nam jedynie organizację spotkań oraz upoważnia każdą zarejestrowaną osobę do odebrania bonusu ufundowanego przez naszych sponsorów!


Tradycyjnie, w przyjaznej i luźnej atmosferze podyskutujemy o IT i mediach cyfrowych. Organizatorzy zaprosili doświadczonych prelegentów gotowych podzielić się swoją wiedzą. Brakuje tylko Ciebie!


Tym razem posłuchamy jak przeprowadzić skuteczny rebranding miasta czy gminy. Marcin Zgórski z Rio Creativo - słupskiego studia brandingowego przedstawi temat: Miasto to nie firma ale też potrzebuje brandingu. To właśnie firma Rio Creativo przygotowała nowe logo Koszalin Centrum Pomorza i o tym także usłyszymy kilka słów.


Dowiemy się o najnowszym trendzie na globalnym rynku zakupów internetowych - Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality). Rozszerzona rzeczywistość będzie wkrótce obecna w różnych gałęziach gospodarki, prelekcja więc poświęcona będzie wszechstronnemu zastosowaniu, jakie znajduje AR w aplikacjach mobilnych i które oferuje firma Xi4G


Dowiemy się również, jak zaplanować i wdrożyć dobre praktyki zapobiegania nadużyciom teleinformatycznym w organizacji. Dariusz Łydziński w swoim wystąpieniu podpowie, jak identyfikować zagrożenia pochodzące z cyberprzestrzeni oraz jak reagować na incydenty naruszenia bezpieczeństwa teleinformatycznej infrastruktury.


Współorganizatorem SPARKcamp#17 jest Techklub Koszalin.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia