en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Startup bez budżetu

Wydarzenie:
Startup bez budżetu
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
27.04.2016 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Politechnika Warszawska, gmach główny, sala 208
Adres:
pl. Politechniki 1
Rejestracja:
Opis:
Tylko niedoskonałe produkty są skazane na sukces.
W jaki sposób nie wpaść w pułapkę zyskownego rozwoju? Jedynie 25 proc. firm potrafi przetrwać pierwsze 2 lata działalności, a 70 proc. firm prognozuje zyski, których nigdy nie realizuje. Tylko 1 na 58 biznesowych pomysłów staje się finalnie produktem.
Odpowiedzą na skostniałe i nieefektywne procesy zarządzania jest m.in. lean management. Ten model zakłada bardzo ścisłą współpracę z klientami, choćby poprzez czerpanie informacji zwrotnych, wsłuchiwanie się w potrzeby rynku i aktywne reagowanie na sygnały od strony konsumentów.
Dlaczego warto wypuszczać na rynek produkt, który jest niedopracowany? Czego nas uczą przykłady tych, którym się udało? Jakie są pułapki tej metody? Czy lean startup umożliwia wprowadzenie na rynek produktu lub usługi bez dużych nakładów inwestycyjnych? W jaki sposób poszukiwać rozwiązań umożliwiających finansowanie startupowych pomysłów na produkt?
Naszym prelegentem będzie Piotr Ciski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Sage, doświadczony manager, związany z branżą informatyczną oraz rynkiem oprogramowania dla przedsiębiorstw od ponad 15 lat. W Sage odpowiada za zarządzanie polskim oddziałem firmy, tworzenie i skuteczne wdrażanie strategii ukierunkowanej na budowanie mocnej pozycji rynkowej oraz silnej marki w Polsce.
PRZYJDŹ, ZAINSPIRUJ SIĘ, WYSTARTUJ Z BIZNESEM
W poszukiwaniu skalowalnego, rentownego i powtarzalnego modelu biznesowego warto kierować się pewnymi zasadami dzięki którym zwiększysz efektywność swoich działań, a tym samym szansę na sukces i globalny rozwój startupu.
Odkryj rewolucyjną metodę lean startup i zrób pierwszy krok do realizacji biznesowych marzeń. Podczas spotkania dowiesz się jak przetestować potencjał pomysłu bez angażowania dużych zasobów w marketing i sprzedaż tworząc tzw. MVP (minimum viable product).
Poznasz narzędzia służące do weryfikacji, czy rozwiązanie które zamierzasz wprowadzić na rynek zainteresuje potencjalnych klientów. Jeśli pomysł się przyjmie masz w zasięgu wiele możliwości finansowania rozwoju działalności. Zdobędziesz informacje jak i gdzie szukać kapitału na własny biznes.
 
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Warszawa

EXATEL
firma telekomunikacyjna

Warszawa
technologie:
Python, MySQL, Java, JavaScript, Docker...
 
Autenti
Fin-Tech

Kraków, Warszawa
2 oferty pracy
 
Empik S.A.
e-commerce

Warszawa
technologie:
HTML5, PHP, JavaScript, SQL, Spring...
typ projektów:
własny produkt
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia