en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Startup Mixer Toruń

Wydarzenie:
Startup Mixer
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
27.10.2016 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Od Nowa
Adres:
ul. J. Gagarina 37a
Strona www:
Opis:
Już 27 paździrnika kolejny Startup Mixer organizowany przez AIP w Toruniu!
Tym razem spotkamy się w Od Nowie przy ul. J. Gagarina 37a. Jeśli ktoś jeszcze nie był na żadnym spotkaniu z tej serii, przypominamy jaka jest idea naszego wydarzenia.
Celem wydarzenia jest zintegrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją działalność, ale nie mają jeszcze pomysłu na siebie.
Gościem specjalnym będzie Bartłomiej Lech – Prezes Zarządu dwóch firm: Lech Consulting i Innova Consulting. Współuczestniczył w analizie, przygotowaniu i ocenie kilkuset projektów o wartości od 100.000 zł do 100.000.000zł. Obecnie firma Lech Consulting zatrudnia 20 osób i jest największą firmą doradczą w woj. kujawsko – pomorskim . Przyjdźcie a dowiecie się jak Bartłomiej Lech osiągnął swój sukces!
Po wystąpieniu gościa specjalnego zaprezentują się trzy startupy działające w ramach AIP Toruń.
  • Brand Secret by Ewa Wilmanowicz, prowadzony przez Ewę Wilmanowicz, która jest trenerem, mówcą, konsultantką marki osobistej i korporacyjnej. Mistrzyni praktyk NLP, certyfikowany Coach i ekspert Instytutu Badań Gospodarczy w obszarze analiz wartości marki. Obecnie prowadzi konsultuje i buduje wartościowy wizerunek firm, przedsiębiorców, artystów i wysokiej klasy specjalistów.
  • Kolejnym startupem będzie Medila. Firmę tą prowadzi Agnieszka Krzemińska i Robert Szufliński. Team nie tylko w biznesie. Opowiedzą o swojej działalności, w której przeprowadzają optymalizację. Agnieszka i Robert na spotkaniu przybliżą nam również problemy jakie wiążą się z importem produktów z Chin.
  • Ostatnim startupem, który zaprezentuje się w Od Nowie będzie ARD Workshop prowadzony przez Michała Garsteckiego. Jest on inżynierem, pasjonatem druku 3D i nowych technologii. Prywatnie interesują go góry i snowboard. Jako uczestnik programu AIP Michał zajmuje się rozwojem druku 3D i usług z tym związanych. Ulepsza technologie i wdraża nowe pomysły i rozwiązania.
Nasze spotkanie to doskonała okazja, żeby nawiązać nowe relacje biznesowe i zintegrować się z największym środowiskiem Start-upów w regionie. Nie może Ciebie zabraknąć!
Spotkanie jest darmowe dla wszystkich
Zapisy obowiązkowe pod adresem e-mail: [email protected]
Do zobaczenia!
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Toruń

Comarch
firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice...
technologie:
Python, Java, JavaScript, SQL, Linux...
typ projektów:
własny produkt, projekty dla klientów
9 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia