Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

SysOps/DevOps Katowice MeetUp #12

Wydarzenie:
SysOps/DevOps Katowice MeetUp #12
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
13.12.2023 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Forte Digital Katowice
Adres:
ul. Dworcowa 10, 1. piętro
Strona www:
Agenda:

Prelekcja #1: “Power BI Desktop Projects File - długo wyczekiwana integracja GIT-u” - Filip Krzykowski


Od lat CI/CD w świecie Power BI wymyka się konwencjonalnym nawykom ciągłej integracji. Pomimo wielu prób obejścia problemu w nietuzinkowy sposób, Microsoft zapowiedział kompleksowy sposób na logiczną i czytelną integrację projektów analitycznych. Wraz z Filipem spojrzymy na dotychczasowe, dostępne metody CI/CD jak i na niedawno zapowiedzianą metodę Power BI Project Files.


Filip Krzykowski - absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Przed rozpoczęciem kariery zawodowej udało mi się wyjechać na Erasmusa oraz ukończyć z wyróżnieniem program Top Young 100. Od 2020 roku zajmuje się głównie projektami Business Intelligence z rodziny Microsoft Azure w tym przede wszystkim Power BI. Po godzinach gra na gitarze oraz gotuje.

_________________________________________________________________________Prelekcja #2: “Google Cloud Cortex Framework: jak użyć danych z SAP-a i Salesforce'a w BigQuery” - Krzysztof Gabrych 


W dzisiejszym świecie odpowiednie wykorzystanie danych jest koniecznością. Ważna jest przede wszystkim platforma oraz integracja, która zapewni ciągły dostęp do świeżych i wyselekcjonowanych danych - zarówno z zasobów firmowych, jak i publicznych.


Krzysztof Gabrych - na co dzień zajmuje się pomaganiem klientom w ich podróży do chmury Google, a w wolnym czasie ewangelizuje i pokazuje jej możliwości. Od kilkunastu lat związany z SAP-em i jego produktami oraz rozwiązaniami.Regulamin SO/DO MeetUpów stacjonarnych: https://bit.ly/SODORegulaminMeetUpowStacjonarnych


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia