Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Tech3camp | Cloud

Wydarzenie:
Tech3camp | Cloud
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
01.06.2021 (wtorek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Agenda:
  • 17:00 - 17:10 - otwarcie spotkania
  • 17:10 - 17:50 - 5 Levels of High Availability: from Multi-instance to Hybrid Cloud, Rafał Leszko, Hazelcast
  • 17:50 - 18:30 - Jak rozszerzać produkt Cloudowy poprzez aplikacje napisane przez zewnętrznych partnerów? Mateusz Szerszyński, Atlassian
  • 18:30 - 19:10 - Incydenty to nowa norma, Katarzyna Szulc, Dynatrace
Opis:

Tech3camp to najbardziej znane spotkania dla społeczności IT w Trójmieście. Na każdym spotkaniu gościmy ponad 100 osób związanych ze światem technologii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Software Developerów, administratorów sieci oraz baz danych, devopsów, testerów oprogramowania, architektów systemów IT, specjalistów od bezpieczeństwa czy właścicieli firm IT. Tematyka poruszana na spotkaniach pozwala również pozyskać dużą dawkę wiedzy na temat technologii dla e-commerce, product i project menadżerów oraz dla UX-designerów czy grafików.


Podczas Tech3camp dowiesz się jak rozwiązywać problemy IT, jakie szanse i zagrożenia niesie ze osoba technologia, nauczysz się jak realizować nowoczesne projekty i wiele, wiele więcej.


12 spotkań w 2021 roku, ponad 30 prelegentów, a wszystko wspierane przez markę Infoshare - share what IS worthy.


Więcej informacji o prezentacjach znajdziesz na naszej stronie:

www.tech.3camp.pl


Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji:

https://livetech.3camp.pl/79cloud


PRELEGENCI:


Rafał Leszko

Integration Team Lead w Hazelcast, autor książki „Continuous Delivery with Docker and Jenkins”, trener i prelegent konferencyjny. Specjalizuje się w programowaniu w języku Java, środowiskach chmurowych i Continuous Delivery. Były pracownik wielu firm i organizacji naukowych: Google, CERN, AGH i innych. Więcej na: rafalleszko.com.


Mateusz Szerszyński

Aktualnie Team Leader, wcześniej Front-end developer w firmie Atlassian. Od 6 lat pracuje nad rozwojem Jiry - narzędzia do zarządzania projektami. Przez kilka ostatnich lat skupiony głównie na jej rozszerzalności. Prywatnie fan automatyki domowej, górskich wędrówek oraz fantastyki Brandona Sandersona.


Katarzyna Szulc

Archeolożka, która obecnie specjalizuje się w odkrywaniu sekretów systemów legacy. Swoje wieloletnie doświadczenie budowała w zarówno małych startupach, jak i dużych międzynarodowych firmach. Obecnie pracuje jako Software Engineer oraz Tech Evangelist w Dynatrace, gdzie występuję na konferencjach, meetupach i innych wydarzeniach. Ale również spędza czas na budowaniu infrastruktury i narzędzi, których potrzebuje organizacja. Dumna członkini Lobby Puzzlowego.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia