Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Tech3camp | Tests | 7.06.2022 | 17:00

Wydarzenie:
Tech3camp | Tests | 7.06.2022 | 17:00
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
07.06.2022 (wtorek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
O4, Olivia Business Centre
Adres:
Al. Grunwaldzka 472B, Gdańsk
Rejestracja:
Strona www:
Facebook:
Agenda:

17:00 - 17:10 - otwarcie spotkania

17:10 - 17:45 - Budowanie efektywnej strategii w procesach restrykcyjnych - wyścig z czasem, normy i wycieczki, Robert Oleskiewicz (GlobalLogic)

17:45 - 18:20 - The right direction of accessibility testing, Bartłomiej Bugajny (Objectivity)

18:20 - 18:35 - przerwa

18:35 - 19:10 - Co nowego w Selenium 4?, Jakub Patynko (Grid Dynamics)

19:10 - 23:00 - Tech3party!

Opis:

Tech3camp to najbardziej znane spotkania dla społeczności IT w Trójmieście. Na każdym spotkaniu gościmy ponad 100 osób związanych ze światem technologii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Software Developerów, administratorów sieci oraz baz danych, devopsów, testerów oprogramowania, architektów systemów IT, specjalistów od bezpieczeństwa czy właścicieli firm IT. Tematyka poruszana na spotkaniach pozwala również pozyskać dużą dawkę wiedzy na temat technologii dla e-commerce, product i project menadżerów oraz dla UX-designerów czy grafików.


Podczas Tech3camp dowiesz się jak rozwiązywać problemy IT, jakie szanse i zagrożenia niesie ze osoba technologia, nauczysz się jak realizować nowoczesne projekty i wiele, wiele więcej.


12 spotkań w 2022 roku, ponad 30 prelegentów, a wszystko wspierane przez markę Infoshare - share what IS worthy.PRELEGENCI:


Robert Oleskiewicz

Entuzjasta elektroniki analogowej i mikrokontrolerów od czasów szkolnych. W świecie testowania od 2008 roku. Rozpoczął budowanie kompetencji jako Inżynier Testów Oprogramowania w procesach restrykcyjnych dla przemysłu lotniczego w Tuluzie. W 2011 roku rozpoczął przygodę z testowaniem oprogramowania systemów wbudowanych dla telematyki i HMI w przemyśle samochodowym, a następnie medycznym dla urządzeń pomiarowych. Obecnie Konsultant ds. Jakości w GlobalLogic. Certyfikowany Test Menedżer z doświadczeniem w budowaniu zespołów QA. Tworzy strategie testowania implementując elementy zwinnego wytwarzania oprogramowania. Wykonuje audyty, analizuje procesy, poszukuje efektywnych niekonwencjonalnych metod testowania, tworzy rekomendacje. Poza pracą projektuje elektronikę dla własnego domu.


Bartłomiej Bugajny

Ekspert ds. Testów z ponad 13-letnim doświadczeniem, który od 2013 roku wspiera zespoły w Objectivity. Jak powiedział kiedyś: „Testowanie Oprogramowani to nie tylko praca - to pasja mojego życia, w której dbanie o szczegóły w dostarczony produkt daje mi największą satysfakcję”. Bartek specjalizuje się w testowaniu zarówno webowym, jak i desktopowym. Jego umiejętności techniczne są potwierdzone m.in. przez ISTQB Advanced Level Test Manager. Dodatkowo, jego profesjonalne podejście i umiejętności społeczne sprawiają, że jest reprezentantem zespołu odpowiedzialnego za kontakty z klientem. Bartek aktywnie tworzy społeczność testerów poprzez udział w konferencjach i innych wydarzeniach branżowych.


Jakub Patynko

Fanatyk gitar, muzyki, piwa, sera, motoryzacji.

Poza tym zainteresowany automatyzacją testów.


Więcej informacji o prezentacjach znajdziesz na naszej stronie:

www.tech.3camp.pl


Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji:

https://livetech.3camp.pl/89tests

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia