Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Tech3camp | UX | 15.03.2022 | 17:00

Wydarzenie:
Tech3camp | UX | 15.03.2022 | 17:00
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT , UX
Tematyka:
Data:
15.03.2022 (wtorek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
O4, Olivia Business Centre
Adres:
Al. Grunwaldzka 472B, Gdańsk
Rejestracja:
Strona www:
Facebook:
Agenda:

17:00 - 17:10 - otwarcie spotkania

17:10 - 17:45 - Benchmarking - czym jest i czemu potrzebujesz go w swoim produkcie?, Kamil Rusiecki, Dynatrace

17:45 - 18:20 - O czym pisze UX Writer?, Katarzyna Gajewska, Acoustic

18:20 - 19:00 - przerwa

19:00 - 19:35 - Jak przejść w organizacji z topornych testów użyteczności do zwinnych, comiesięcznych badań?, Krzysztof Miotk

19:35 - 21:00 - networking

Opis:

Tech3camp to najbardziej znane spotkania dla społeczności IT w Trójmieście. Na każdym spotkaniu gościmy ponad 100 osób związanych ze światem technologii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Software Developerów, administratorów sieci oraz baz danych, devopsów, testerów oprogramowania, architektów systemów IT, specjalistów od bezpieczeństwa czy właścicieli firm IT. Tematyka poruszana na spotkaniach pozwala również pozyskać dużą dawkę wiedzy na temat technologii dla e-commerce, product i project menadżerów oraz dla UX-designerów czy grafików.


Podczas Tech3camp dowiesz się jak rozwiązywać problemy IT, jakie szanse i zagrożenia niesie ze osoba technologia, nauczysz się jak realizować nowoczesne projekty i wiele, wiele więcej.


12 spotkań w 2022 roku, ponad 30 prelegentów, a wszystko wspierane przez markę Infoshare - share what IS worthy.PRELEGENCI:


Kamil Rusiecki

Od ponad 11 lat pomagam osiągać cele biznesowe firm, poprzez rozwiązywanie problemów ich klientów. Od 5 lat robię to w Dynatrace, a obecnie rozwijam tam funkcjonalność Log Monitoring i pełnię rolę team captain. W wolnym od pracy czasie, możesz mnie spotkać na rowerze, lub w podróży.


Katarzyna Gajewska

Od 2 lat UX Writer w firmie Acoustic, wcześniej pracowała m.in. jako Content Writer, pisała teksty specjalistyczne i marketingowe. Prywatnie fascynuje ją minimalizm, ekologia i rozwój osobisty, czego wyrazem jest blog oraz kanał na YouTube GajaPisze.pl.


Krzysztof Miotk

Konsultant i badacz UX, kierownik studiów podyplomowych z Badań UX oraz współtwórca podcastu branżowego „UX po Godzinach”. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie biznesowe zdobyte m.in. jako strateg marki szkoleniowej i koordynator projektów. Jako Badacz UX prowadził badania dla takich marek jak: BLIK, OLX, Booste, Asseco, Santander BP, Alior Bank, Tubądzin i T-Mobile.


Więcej informacji o prezentacjach znajdziesz na naszej stronie:

www.tech.3camp.pl


Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji:

https://livetech.3camp.pl/86ux

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia