en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

TechTalk: Building Microservices with Pivotal Cloud Foundry

Organizowane
przez firmę IT
Wydarzenie:
TechTalk: Building Microservices with Pivotal Cloud Foundry
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
16.10.2018 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Concordia Design
Adres:
ul. Zwierzyniecka 3
Strona www:
Organizator:
Capgemini
Opis:

Zapraszamy na TechTalk:

BUILDING MICROSERVICES WITH PIVOTAL CLOUD FOUNDRY


O czym będziemy mówić?

Technologie cloudowe są obecnie jednym z najczęstszych i najciekawszych rozwiązań, które są brane pod uwagę podczas wdrażania nowych rozwiązań w biznesie. Jeżeli interesują Cię takie zagadnienia jak: jakie są platformy cloudowe, w jakich modelach są oferowane, co różni modele CaaS od PaaS ich zastowanie, oraz czym są Cloud-Native Applications to na prezentacji postaramy się przybliżyć te tematy na przykładzie doświadczenia projektowego z Pivotal Cloud Foundry (PaaS). Prezentacja będzie zawierała również część praktyczną, gdzie zostanie pokazane jak można wykorzystać platformę Pivotal Web Services do tego, aby w kilka minut zdepoloywać przykładowe aplikację, które komunikują się ze sobą z wykorzystaniem Service Registry.


O prelegencie:

Łukasz Parczewski jest deweloperem, analitykiem i architektem rozwiązań z ponad 10-letnim doświadczeniem w dostarczaniu usług IT dla szerokiego grona sektorów i klientów. Doświadczony we wszystkich aspektach projektowania architektonicznego i zarządzania od początku poprzez studia projektowe aż po pomyślne ukończenie projektu. Jego największym zainteresowaniem jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów, mając na uwadze, że działające rozwiązanie jest warte tysiąc słów. Na codzień pracuje oczywiście u nas w Software Solutions Center. :)


Rejestracja poniżej.

W razie dużego zainteresowania spotkaniem w pierwszej kolejności będziemy wpuszczać osoby zapisane przez poniższy formularz.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia