en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

TestingCup 2019 - Software Testing Conference & Championship

Wydarzenie:
TestingCup 2019 - Software Testing Conference & Championship
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
10.06.2019 (poniedziałek)
Godzina:
11.06.2019
Język:
angielski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Poznań International Fair
Adres:
Głogowska 14
Strona www:
Opis:
Najlepsi w Polsce specjaliści ds. jakości, specjalnie przygotowana aplikacja z błędami My Buggy, międzynarodowa konferencja z uznaną Radą Programową, ponad 1500 m2 przestrzeni wystawienniczej oraz bogaty w atrakcje networking. Tak zapowiada się 7. edycja TestingCup!

TestingCup to pierwsze na świecie i największe do tej pory zawody ludzi, którzy na co dzień zajmują się weryfikacją jakości aplikacji.

10 czerwca w Poznaniu testerzy oprogramowania, automatycy testów, specjaliści ds. zapewnienia jakości, dokumentaliści techniczni i wielu innych, którzy kontrolują i dbają o jakość oraz bezpieczeństwo, spotykają się w jednym miejscu i czasie, by zmierzyć się w konkurencji ze sobą i zdobyć tytuł Mistrza. Będą testować specjalnie przygotowaną do tego aplikację z zaszytymi błędami - Mr Buggy. Ich pracę zostaną oceniane przez Komisję Sędziowską złożoną z ekspertów w branży testowania i QA.

TestingCup to także miejsce na zaczerpnięcie wiedzy i inspiracji od najlepszych specjalistów, wybranych przez specjalnie powołaną do tego Radę Programową. Szefem tej Rady w tym roku został James Lyndsay, uznany w branży ekspert, nagrodzony w 2015 r. European Tester Excellence Award.

Udział w Zawodach
Organizatorzy zapraszają do udziału drużyny oraz zawodników indywidualnych, którzy zmierzą się w konkurencji z innymi uczestnikami i z wyzwaniem, jakie podstawi przed nimi Mr Buggy. Rejestracja jest otwarta i można jej dokonać poprzez stronę https://bit.ly/2VrqNqE.

Konferencja
TestingCup jest unikatowym wydarzeniem, dającym możliwość zaczerpnięcia wiedzy od najlepszych specjalistów nie tylko z Polski, ale całego świata. Tegoroczne prezentacje i warsztaty będą bazowały na doświadczeniu, twardych faktach, ale także otwierających oczy ideach i inspirujących wizjach.
Aktualna lista prelegentów dostępna jest na stronie https://bit.ly/2uitgHW.

Warsztat specjalny "Insights into Exploratory Testing" - James Lyndsay
To nie lada okazja, aby nauczyć się testowania eksploracyjnego od jednego z najlepszych w tej dziedzinie! James Lyndsay, autor znanego w świecie testerskim warsztatu "London Exploratory Workshop in Testing" 12-13 czerwca w Poznaniu poprowadzi swój warsztat. Zapowiada się bardzo praktycznie i interaktywnie!
Więcej informacji na stronie: https://bit.ly/2UKdroY
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Poznań

SoftServe
Software House

Białystok, Gliwice, Poznań, Warszawa, Wrocław
technologie:
,
1 oferta pracy
 
Asseco Poland S.A.
Firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
16 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia