en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

TOAST - Android Developers Meetup #14

Wydarzenie:
TOAST - Android Developers Meetup #14
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
11.01.2018 (czwartek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Barbara
Adres:
Świdnicka 8c
Strona www:
Opis:

Cześć!

Zapraszamy serdecznie na 14. spotkanie TOAST - Android Developers Meetup


CZAS I MIEJSCE

11 stycznia (środa), g. 19:00

Barbara, ul. Świdnicka 8B, Wrocław


PRELEGENCI

  • Piotr Ślesarew: Magic sugars that can make your Kotlin codebase happier


Kotlin language brings tons of new concepts and features to your miserable programming life and it is really hard to use all of them in your daily duties. After almost two years of using Kotlin in production, the language itself can give me joy and satisfaction. How is it possible? Because of its many small sweet sugars . In this talk, I would like to share with you my favorite Kotlin candies that I discovered when I was in need of writing robust and concise components for Android applications.


Professional and ambitious dreamer with six years of experience in designing and implementing advanced Android applications. Conference speaker and technical articles writer. Lately focused on Kotlin language and building reusable components.


  • Kris Głowacki: Introduction to Firebase - Beyond Android


Firebase pozwala na drastyczną redukcję czasu i kosztów związanych z budową usług mobilnych i webowych. W prezentacji przedstawione zostaną najpopularniejsze usługi udostępniane przez tę platformę i ich integracja z aplikacją androidową, a także zalety i ryzyko z tym związane.


Architekt i full-stack deweloper, od wielu lat zagorzały fan JVM i web a od dekady specjalizujący się w rozwiązaniach mobilnych dla biznesu flight & travel. W wolnych chwilach elektryfikuje rowery, buduje smogomierze i zaszczepia sztuczną inteligencję w sprzętach gospodarstwa domowego.


  • Karol Wrótniak: Bitrise.io i OpenSTF, czyli CI na farmie urządzeń.


Prezentacja ma na celu przedstawienie OpenSTF - otwartej farmy testowej dla urządzeń z Androidem oraz Bitrise - platformy do CI. Powiem w jaki sposób połączyć je ze sobą, jak używamy ich w Droids On Roids i do czego oprócz testów może jeszcze służyć taka farma.


Karol Wrótniak zajmuje się Androidem od ponad 6 lat. Programowanie to jego pasja i praca. Na codzień buduje aplikacje i biblioteki w Droids on Roids oraz pomaga zespołowi QA w automatyzacji testów i rozwiązywaniu trudnych przypadków. Po godzinach realizuje własne pomysły. Autor postów na blogu Droids On Roids - https://www.thedroidsonroids.com/blog. Zaangażowany w wiele projektów open source, w szczególności te związane z testami. Kontrybutor OpenSTF i Bitrise - projektów, które są tematem prezentacji. Najłatwiej znaleźć go na GitHubie: https://github.com/koral--


BILETY – WSTĘP WOLNY

Na wydarzenie nie wymagamy biletów, wystarczy tylko że klikniesz "wybieram się" na stronie wydarzenia, żebyśmy mogli oszacować liczbę uczestników.


AFTERPARTY

Po spotkaniu w Barbarze, zapraszamy Was tradycyjnie na Afterparty. 

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
15 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia