Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Trzy wymiary OKRów

Wydarzenie:
Trzy wymiary OKRów
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
10.03.2021 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Prelegenci:
Opis:

Trzy wymiary OKRów


Serdecznie zapraszamy Was na nasze kolejne wydarzenie online! Widzimy się już 10 marca o 17:00, aby na warsztat razem z Tomkiem Dąbrowskim wziąć temat OKRów!


-- Liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona! --


Aby wziąć udział:

1. Zapisz się jako uczestnik tego wydarzenia na Meetup.

2. Wypełnij ankietę: https://forms.gle/4sEy58cPdwYvSLBJA

3. Oczekuj wiadomości z potwierdzeniem uczestnictwa. Znajdziesz się wtedy również automatycznie na liście "RSVP Yes".


WAŻNE: Meetup bywa kapryśny w kwestii dostarczania wam wiadomości od nas, dlatego tym razem potwierdzenia wyślemy także dodatkowo bezpośrednio z naszej skrzynki mailowej!

---


Wstęp na spotkanie jest darmowy, a obecność na wcześniejszych naszych wydarzeniach nie jest wymagana. Pomiędzy kolejnymi wydarzeniami nie ma zależności, dlatego do społeczności Agile4U możecie dołączyć w dowolnym momencie.


Opis wydarzenia:

OKRy (Objective and Key Results) to nie tylko świetny sposób definiowania celu bazujący na inspirującym tytule oraz zestawie metryk. OKRy to także pewne ramy procesowe, które skłaniają pracowników do współpracy oraz do skupienia się na najważniejszych priorytetach w organizacji.


Bazując na moim kilkuletnim doświadczeniu z pracą z tym podejściem, przedstawię trzy aspekty, na które warto zwrócić uwagę używając OKRów. Podczas interaktywnej prezentacji, uczestnicy przygotują propozycję OKRa dla konkretnej sytuacji, a następnie otrzymają informację zwrotną.


Webinar skierowany jest zarówno dla OKR praktyków, jak i dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z OKRami.


Prowadzący:

Tomek | https://www.linkedin.com/in/tomekdab/


Jestem pasjonatem zwinnego podejścia dostarczania produktów oraz wyrażania strategii przy pomocy nowoczesnego podejścia zarządzania celami OKR (Objective and Key Results).


Wprowadzanie myślenia strategicznego w organizacji jest dla mnie pierwszym krokiem do stworzenia zdrowej kultury pracy oraz skupieniu wysiłku pracowników na najważniejszych priorytetach. Specjalizuję się w budowaniu efektywnego otoczenia i prowadzeniu firmy przez zmiany. Mocno wierzę w podejście zorientowane na klienta i samoorganizujące się zespoły jako podstawę kreatywności i innowacji.


Współpracuję zarówno ze startupami, jak i dużymi korporacjami podczas wdrażania OKRów. Wśród moich klientów są między innymi takie firmy jak Vivid Games, Roche, Sunrise System, Wunderman Thompson Technology.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia