Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

UX Research Confetti - IV edycja

ux-research-confetti-iv-edycja
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
UX
Data:
21.05.2024 (wtorek) - 22.05.2024 (środa)
Godzina:
10:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Fabryka Norblina
Adres:
Żelazna 51/53
Opis:

UX Research Confetti to pierwsza konferencja skupiona całkowicie wokół badań User Experience. Konferencję organizuje zespół UX Research z Allegro, a samo wydarzenie jest bezpłatne.


W tym roku spotkamy się już po raz 4. Tym razem skupimy się na "(Nie)standardowym podejściu do badań UX". Będziemy dyskutować zarówno o klasycznym podejściu, jak i tym mniej powszechnym. Zachęcimy ekspertów UX do dzielenia się swoimi case studies. Dotkniemy wątków wykorzystywania w procesach badawczych nieszablonowych podejść, sztucznej inteligencji czy też automatyzacji badań.


Konferencja odbędzie się w dniach 20-22 maja 2024. Prelekcje będą mieć miejsce 21-22 maja i zostaną poprzedzone dniem praktycznych warsztatów - 20 maja 2024. Podobnie jak w poprzednich latach, konferencja będzie mieć charakter hybrydowy. Stacjonarnie spotkamy się w Fabryce Norblina w Warszawie.


Zapisy ruszyły!

Już dzisiaj zarejestruj się na wydarzenie online i nie przegap najważniejszych informacji dotyczących konferencji. Zapisanie się na udział w konferencji w formie online nie wyklucza udziału w konferencji stacjonarnie. Zapisz się już dzisiaj, bądź na bieżąco i później zdecyduj, czy chcesz wziąć udział w wydarzeniu w formie online czy stacjonarnie (w Warszawie).


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia