en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

WAD: Spotkanie #6

Wydarzenie:
WAD: Spotkanie #6
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
20.06.2018 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin"
Adres:
Stanisława Dubois 33- 35a
Strona www:
Opis:

Cześć!

Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy Wrocław Agile Development.

Tym razem Tomek Feliksik będzie starał się nas nieco sprowokować do zastanowienia się nad swoimi umiejętnościami komunikacji.

W drugiej części natomiast będzimy mieli okazję posłuchać case study odnośnie tworzenia produktu o nazwie Conversation Analyzer w wykonaniu Daniela Nikończuka.


Jak rozmawiać, żeby się porozumieć?

Kiedy jeszcze jako trener zdarzało mi się pytać o potrzeby szkoleniowe, większość zespołów i/lub managerów spójnie wypowiadała magiczne słowo "komunikacja". Zdaje się, że w wielu firmach obszar ten jest uznawany za ważny, ale pomimo wielu szkoleń nadal zdarza się, że w praktyce bardziej "wymierzamy feedback" niż dzielimy się informacją zwrotną - o ile w ogóle decydujemy się zwrócić komuś uwagę, że coś nam się nie podoba. W prezentacji opowiem o Nonviolent Communication (NVC) - modelu komunikacji, który skutecznie pomaga mi nawet w najtrudniejszych rozmowach - zarówno tych w pracy jak i prywatnych.


  • Tomek Feliksik

W branży IT od ponad 10 lat. Programista, który zmienił zawód pod wpływem własnej pasji do rozwoju w kierunku umiejętności miękkich. Obecnie agile coach wspierający zwinną transformację Banku Zachodniego WBK.


Conversation Analyzer - Orwellowska rzeczywistość czy fascynująca technologa?


Wybrażasz sobie przyszłość, w której twoje rozmowy telefoniczne będą AUTOMATYCZNIE analizowane pod kątem skuteczności sprzedaży czy kultury rozmowy?

Jednocześnie to o czym rozmawiasz, będzie kategoryzowane, przetwarzane i będzie łatwo przeszukiwalne przez ludzi lub programy?

Nie ma potrzeby zaprzęgać wyobraźni, te czasy już nastały. Nowy produkt NewVoiceMedia, zintegrowany z największą platformą CRM na świecie, już to robi.


Na prelekcji dowiesz się jak tego dokonaliśmy oraz jakie przeszkody napotkaliśmy - technologiczne problemy jak i wyzwania zarządzania czasem oraz ludźmi.

Usłyszysz też jak te przeszkody udało sie przezwyciężyć, dzięki dobrym praktykom oraz technikom metodyk zwinnych.


  • Daniel Nikończuk

Daniel rozwija oprogramowanie w NewVoiceMedia od 2 lat.

Jego przygoda z programowaniem zaczęła się jeszcze czasach gimnazjalnych, przy pierwszych zabawach ze stronami internetowymi i ActionScriptem.

Pasja popchnęła go do wyboru drogi profesjonalnego programisty, co chciał osiągnąć wybierając kierunek informatyczny na Politechnice Wrocławskiej.

Rozwijając umiejętności, pod koniec studiów został współautorem dwóch książek. Jedna z nich traktowała o nowym trendzie SaaS, na którym opiera się działalność NewVoiceMedia, gdzie mógł jeszcze bardziej pogłebić temat mikroserwisów i technologii chmurowych. Zanim jednak trafił do niej, zdążył pracować dla kilku dużych firm z branży automotive i banków inwestycyjnych. Doskonale też wie jak bardzo ważne są umiejętności miękkie i zwinne metodyki pracy w branży IT.


Wolne chwile spędza na korcie do squasha, jeździ na nartach, montuje filmiki z kamerki GoPro, a także jest zapalonym graczem.


W planie tradycyjnie pizza (i browar :) ).

Zapraszamy serdecznie!

Organizatorzy WAD


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

Droptica
Software House

Rzeszów, Trójmiasto, Wrocław
technologie:
,
3 oferty pracy
 
Asseco Poland S.A.
Firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
16 ofert pracy
 
GlobalLogic Polska
Software House

Koszalin, Kraków, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra
technologie:
,
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia