en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Warsztaty Startup Academy

Wydarzenie:
Warsztaty Startup Academy
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Data:
29.08.2015 (sobota) - 30.08.2015 (niedziela)
Godzina:
9:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Centrum Biznesowe Ogrodowa 58
Adres:
ul. Ogrodowa 58
Strona www:
Opis:
Zapisz się na weekendowy program Startup Academy, a otrzymasz praktyczną wiedzę i narzędzia pozwalające na dopracowanie i przetestowanie pomysłu na biznes bez budżetu. Poznaj startupowe trendy, zainspiruj się i odkryj genezę sukcesów i porażek setek przedsiębiorców. Warsztaty to szansa na poznanie wartościowych osób, z którymi będziesz mógł stworzyć zespół o uzupełniających się kompetencjach. Po szkoleniu zweryfikuj pomysł na rynku z wykorzystaniem naszej metodologii i zgłoś się do nas na indywidualne konsultacje, gdzie pomożemy Ci w przygotowaniu projektu do pozyskania kapitału na jego rozwój. więcej informacji na stronie:  http://startupacademy.pl/  

AGENDA

DZIEŃ 1 – SOBOTA 9:00 – 18:00
  • STARTUPOWE TRENDY
Skąd czerpać inspiracje? Jak znaleźć i dopracować pomysł na biznes? Podczas warsztatów prześledzimy obecne trendy dominujące w świecie startupów. Pokażemy jak powstają najlepsze pomysły, które zdobywają milionowe finansowanie na rozwój od inwestorów.  
  • POMYSŁ NA STARTUP
Podczas warsztatów poznasz metody tworzenia nowych produktów w oparciu o dodatkową wartość, modyfikację modelu biznesowego czy połączenie już istniejących na rynku rozwiązań. Nie musisz dokonywać przełomu aby osiągnąć sukces w biznesie. Wystarczy, że lepiej rozwiążesz problem klienta.  
  • 25 MODELI BIZNESOWYCH
Wiele startupów koncentruje się na budowie produktu zapominając o tym, że startup już od pierwszych dni powinien mieć określone źródła przychodów. W trakcie warsztatów przedstawimy ponad 20 różnych modeli w jakich startup może generować strumienie pieniężne w zamian za wartość jaką dostarcza klientom.  
  • NASTĘPCA BIZNESPLANU

Zadaniem każdego startupowca jest zbudowanie rentownego, powtarzalnego i skalowalnego modelu biznesowego dla swojego pomysłu. Startupy nie powinny tracić czasu na pisanie biznesplanu, ale korzystać z dynamicznych form planowania biznesowego takich jak Business Model Canvas.

  DZIEŃ 2 – NIEDZIELA 9:00 – 18:00
  • TESTOWANIE POMYSŁU - LEAN STARTUP
Podczas warsztatu zdobędziesz informacje jak przetestować potencjał pomysłu. Otrzymasz narzędzia służące do weryfikacji, czy rozwiązanie które zamierzasz stworzyć i wprowadzić na rynek jest faktycznie potrzebne Twoim klientom, a także czy będą w stanie za nie płacić.
  • ROZWÓJ STARTUPU - CUSTOMER DEVELOPMENT
Dzięki poznaniu przełomowej metody budowania startupów, już od pierwszych dni pracy nad swoim pomysłem będziesz działać efektywnie i wyeliminujesz ryzyko zbudowania produktu, którego nikt nie chce. Pokażemy jak stosować Customer Development w praktyce, niezależnie od pomysłu, czy branży w której chcesz działać.
  • FINANSOWANIE NA START
Podczas warsztatu zaprezentujemy rożne warianty finansowania projektów startupowych. Otrzymasz konkretne wskazówki co musisz zrobić aby przekonać inwestora do swojego pomysłu, a także dowiesz się gdzie szukać kapitału.
  • KOMUNIKACJA PRODUKTU
Jak sprawić by nasz produkt był pożądany przed klientów? Dlaczego niektóre produkty o tych samych funkcjonalnościach nie zdobywają popularności a inne wprost podbijają serce klientów? Odpowiedź kryje się w teorii Złotego Kręgu, a podczas warsztatów pokażemy jak z niej korzystać w biznesie.   więcej informacji na stronie:  http://startupacademy.pl/
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia