Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Winter Carrots Meetup Wroclove

Wydarzenie:
Winter Carrots Meetup Wroclove
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
12.12.2017 (wtorek)
Godzina:
19:00
Język:
angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
TBD
Facebook:
Opis:

Cześć wszystkim! Po karotkowych urodzinach nadeszła pora na karotkowy meetup! :)

Jeżeli Was też przytłacza ta szara, jesienno-zimowa pogoda, to mamy dla Was świetną propozycję na spędzenie jednego z grudniowych wieczorów w doborowym towarzystwie. Będziecie mieli możliwość wysłuchania prelekcji naprawdę fajnych ludzi o niesamowitych zainteresowaniach, którzy, jak to zwykle u nas ( :) ), postarają się zainteresować Was tematem technologii i ogólnie pojętego świata IT. O czym dokładnie będą mówić? Tego na razie nie zdradzimy... ale bądźcie czujni, za kilka dni opublikujemy agendę i ujawnimy naszych prelegentów! :).

To spotkanie będzie wyjątkowe nie tylko pod względem towarzystwa - pierwszy raz w historii wrocławskich Karotek spotkanie odbędzie się całkowicie w języku ANGIELSKIM! Wiemy, że wiele z Was już długo na to czekało - będzie to świetna okazja, żeby poćwiczyć i sprawdzić swój angielski :) . Boisz się, że nie dasz rady? Daj spokój! Nasi prelegenci bardzo dobrze posługują się tym językiem, a na pewno na tyle, żebyśmy wszyscy mogli ich dobrze zrozumieć ;) . Może znasz kogoś, kto nie zna polskiego, ale od dawna poszukuje tego typu spotkań w języku angielskim? Koniecznie weź go ze sobą!


Dlaczego na grafice pojawiło się logo firmy Dolby? Są głównymi sponsorami spotkania, ale więcej o tym również jeszcze Wam wkrótce powiemy :).

UWAGA! To NIE będzie spotkanie mające na celu zareklamowanie firmy!


LOKALIZACJA

Lokalizacja na razie również pozostaje tajemnicą…


NETWORKING

Jak zwykle po części ‘oficjalnej’ odbędzie się networking - przy kawce, herbatce, piwku czy czymś mocniejszym, no co kto lubi :). Poznajmy się!


Serdecznie zapraszamy osoby, które mają dopiero w planach przejście do IT, jak i ‘starych wyjadaczy’ ;) . Będzie się działo!

Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia