Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Women It Experts Power Up #2 It's Big Data Time

Wydarzenie:
Women It Experts Power Up #2 It's Big Data Time
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
09.03.2020 (poniedziałek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
CLUSTER COWORK Józefitów
Adres:
Józefitów 8
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

Warsztaty przeznaczone są dla programistek/analityczek, które dobrze opanowały podstawy Pythona i chciałyby rozpocząć swoją przygodę z bardziej zaawansowanymi metodami analizy i prezentacji danych.


W ramach warsztatów:

- poznasz nowe biblioteki i pracę na nich,

- rozwiążemy wspólnie zadanie dotyczące analizy i prezentacji dużej ilości danych i potem będziesz miała okazję go rozbudować lub stworzyć podobne na nowych danych

- jak również trochę wspólnie, a częściowo samodzielnie będziesz miała szansę stworzyć większy projekt przetwarzania danych, a całości będą towarzyszyły uwagi i porady dotyczące dobrych praktyk i rozwiązań stosowanych w pracy nad big data.


Na zapisy czekamy do środy 04.03.2020r. (23:30). Z nadesłanych zgłoszeń prowadząca wybierze osoby, które wezmą udział w warsztatach. Poinformujemy Was o tym mailowo w piątek (06.03.2020).


Cykl “Women IT Experts Power Up” jest przeznaczony dla kobiet posiadających umiejętności techniczne z obszaru IT na poziomie mid lub senior. W ramach cyklu organizowane są warsztaty i meetupy poświęcone technologiom z zakresu front-end, back-end, aplikacji mobilnych, cloud, baz danych, DevOps, QA, cyberbezpieczeństwa, IoT oraz AI/ML i data science. Zgodnie z zasadami cyklu, zarówno uczestniczkami, jak i prowadzącymi zajęcia są kobiety.


Cykl ma trzy główne cele.

- Pierwszym z nich jest zdobycie przez uczestniczki kolejnych umiejętności oraz zapoznanie się z najnowszymi technologiami i trendami w obszarach, w których się specjalizują.

- Drugim celem jest rozwój kompetencji trenerek i prelegentek w zakresie technik przekazywania wiedzy oraz wystąpień publicznych.

- Trzeci cel skupia się na integracji i nawiązaniu współpracy pomiędzy kobietami posiadającymi doświadczenie w rolach technicznych lub/i liderskich.


Organizatorem cyklu jest Stowarzyszenie Women in Technology Poland, które jest społecznością kobiet skupionych wokół IT i nowych technologii. Celem organizacji jest zwiększanie kompetencji zawodowych uczestniczek społeczności, wzmacnianie kobiet na stanowiskach liderskich oraz promowanie idei diversity.Zapisy: https://www.eventbrite.co.uk/e/women-it-experts-power-up-2-its-big-data-time-ti...

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia