Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

WUD Silesia 2023

wud-silesia-2023
Wydarzenie:
WUD Silesia 2023
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
UX
Tematyka:
Data:
13.01.2023 (piątek) - 14.01.2023 (sobota)
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Galeria ASP w Katowicach Rondo Sztuki
Adres:
Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1
Strona www:
Opis:

Wydarzenie, organizowane nieprzerwanie od 2010 r., ma charakter edukacyjny i jego celem jest poszerzenie horyzontów w obszarze projektowania produktów, usług i rozwiązań systemowych występujących na styku światów cyfrowego i fizycznego. Jednocześnie misją WUD Silesia jest uwrażliwianie społeczności projektantek i projektantów na szerokie potrzeby współczesnego świata poprzez dialog o projektowaniu dla przyszłości.


Tematem przewodnim nadchodzącej edycji jest „OD-NOWA”. W ramach warsztatów, wykładów i dyskusji zostaną poruszone tematy związane z rozwojem technologii, zrównoważonym rozwojem, bioróżnorodnością, ekonomią cyrkularną, projektowaniem spekulatywnym, czy tworzeniem nowych narracji na temat przyszłości. Gośćmi wydarzenia będą m.in. Dariusz Rosiak (Raport o stanie świata), Katarzyna Drożdżal (Selkie), Katarzyna Janota (Grupa Robocza).


WUD Silesia skierowany jest głównie do osób z branży badań i projektowania produktów i usług cyfrowych (UX), ale również osób ze świata IT, biznesu, instytucji publicznych czy organizacji pozarządowych.


Rejestracja na konferencję odbędzie się już 12-18 grudnia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.wudsilesia.pl.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, przy czym ze względu na ograniczoną ilość miejsc niezbędna jest wcześniejsza rejestracja. O udziale w wydarzeniu nie decyduje jednak kolejność zgłoszeń, ale uzasadnienie kandydatury.


Konferencji będzie towarzyszyła niezwykła wystawa spekulatywna „Rzeczywistość ewentualna. Mądrość znikającej przyrody” (https://wudsilesia.pl/wystawa-rzeczywistosc-ewentualna/), poruszająca temat relacji współczesnego człowieka z naturą. Kuratorkami wystawy są Agata Magdalena Nowak, dr Natalia Pietruszewska-Golba

oraz Joanna Pastusińska. Wystawa będzie dostępna do zwiedzania w Galerii Rondo Sztuki

w Katowicach dniach od 12 stycznia do 5 lutego 2023. Wstęp będzie bezpłatny.


Organizatorami wydarzenia są NOWY (https://nowy.me/), Selkie (https://selkie.study/), ASP Katowice (https://www.asp.katowice.pl/) oraz Rondo Sztuki (http://www.rondosztuki.pl/index.php).

Więcej informacji na: www.wudsilesia.pl oraz www.facebook.com/wudsilesia.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia