en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Zwinne metodyki pracy dla programistów | DreamLab Academy #11

Organizowane
przez firmę IT
Wydarzenie:
Zwinne metodyki pracy dla programistów | DreamLab Academy #11
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
18.11.2018 (niedziela)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
DreamLab Warszawa
Adres:
ul. Domaniewska 52
Rejestracja:
Facebook:
Organizator:
DreamLab [Ringier Axel Springer Polska]
Opis:

Po wakacjach, z nową energią zapraszamy Was na kolejne warsztaty, tym razem poświęcone bardziej "miękkim" aspektom programowania. Wszystkich którzy zupełnie za darmo, chcą nauczyć jak pracować zwinnie, o co chodzi z Agile i jak to naprawdę wygląda w praktyce, zapraszamy do naszej warszawskiej siedziby w Trinity Park I, przy ul. Domaniewskiej 52.


To nie jest warsztat o narzędziach, to jest warsztat o tym jak myśleć, działać i pracować w sposób zwinny. A dla kogo? Głównie dla programistów, którzy chcieliby lepiej rozumieć użytkowników i klientów i tych którzy chcą wiedzieć jak reagować na zmiany czy dysponować zasobami. Ale z chęcią przyjmiemy też inne osoby pracujące z projektami IT w zmieniającym się środowisku. Na warsztacie najpierw spróbujemy swoich sił w małym, ale wymagającym projekcie, a później porozmawiamy o teorii.


Wydarzenie jest darmowe, ale niezbędna jest REJESTRACJA na portalu Evenea. Bilety będą dostępne od środy 10.10.2018 od godziny 12:00. Ze względu na ograniczenia lokalowe i warsztatową formę, możemy zaprosić 26 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Warsztat przygotowali: Eliza Mizera, Marek Pakoński, Mariusz Baranowski, Margarita Chirillova, Kasper Moskwiak i Wojciech Reszelewski.


#DreamLabAcademy to cykl otwartych, darmowych warsztatów z programowania, gdzie specjaliści z DreamLabu dzielą się tym, co potrafią najlepiej.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia