en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Poznajcie zespół, który tworzy dla Was Crossweb


KRZYSZTOF HOSTYŃSKI


Pasjonuję się tworzeniem prostych i użytecznych narzędzi internetowych oraz budowaniem zaangażowanych zespołów. Więcej o mnie: mój profil w Crossweb.pl.


W Crossweb zajmuję się: rozwojem serwisu, rekrutacją i sprzedażą.MONIKA NALEŹNIK


Absolwentka E-gospodarki i User Experience & Product Design na Akademii Górniczo-Hutniczej. Obecnie zajmuje się organizacją WUD Kraków oraz Spotkaniami dla organizatorów wydarzeń. Uwielbia oglądać filmy, słuchać muzyki i czytać książki. Pasjonuje się nowymi technologiami.


W Crossweb zajmuję się: warstwą front-endu.
KAMIL PATEREK


Full-Stack Web Developer lub jak mówi jego małżonka „kodowacz”. Od 7 lat prowadzi własną działalność współpracując ze startupami, oraz software house’ami. Wspomaga w projektowaniu i tworzeniu rozwiązań, które są atrakcyjne i skuteczne dla klientów. Optymista, realistycznie patrzący na świat. Ceni kreatywnych i pozytywnie zakręconych ludzi. Po godzinach rozwija swoją domową dżunglę dokupując co raz to kolejne rośliny ku uciesze małżonki.


W Crossweb zajmuję się: rozwojem warstwy front&back-end serwisu oraz tworzeniem błędów i ich późniejszym naprawianiem.IWONA KARCZMARCZYK


Jestem copywriterką oraz social media specjalistką, maniaczką przecinków i miłośniczką marketingu. Prywatnie uwielbiam książki, podróże i wszystko, co kokosowe.


W Crossweb zajmuję się: tworzeniem treści, które dobrze się czyta.
WIKTOR JUREK


Studiuję Informatykę Społeczną na Akademii Górniczo-Hutniczej. Jestem członkiem koła naukowego ITberries gdzie zajmuje się grafiką i bazami danych. Jestem pasjonatem retrokomputerów i linuxa. 


W Crossweb zajmuję się: moderacją wydarzeń, obsługą patronatów medialnych.

ALEKSANDRA SZUMIEC


Studentka 2. stopnia Informatyki Społecznej na AGH oraz członkini Laboratorium EduVRlab, gdzie bada środowisko VR-owe oraz prowadzi warsztaty z robotami edukacyjnymi. Stale towarzyszy jej muzyka alternatywna, a w sercu pozostaje wierna klubowi FC Barcelona. Prywatnie pasjonują ją enologia i stand up. Jej motto brzmi: "Leave it better than you found it." (Bruce A. Nordstrom).


W Crossweb zajmuję się: wsparciem klientów i dbaniem o ich wizerunek.