Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Poznaj zespół, który tworzy dla Ciebie Crossweb


Krzysztof Hostyński


Swoją przygodę z programowaniem rozpocząłem jeszcze w przedszkolu (pierwszy kod przepisany z Bajtka na Atari 65XE ). Wprawdzie od lat nie programuję zawodowo, ale dalej mam z tego spora frajdę. Jestem fanem danych, liczb, analiz, statystyk. Pasjonuję się tworzeniem prostych i użytecznych narzędzi internetowych oraz budowaniem zaangażowanych zespołów. 

Po odejściu od komputera uwielbiam spędzać czas z rodziną, długie spacery z psem, szachy, klocki Lego (nawet Duplo).


W Crossweb wspieram zespół aby osiągał jak najlepsze wyniki. Dodatkowo jestem odpowiedzialny za sprzedaż, rekrutację i rozwój produktu.

Monika Naleźnik


Z wykształcenia socjolog i UX Designer, zawodowo Front-end Developer, z zamiłowania organizator wydarzeń UX-owych. Wszystkie umiejętności łączę pracując w Crossweb i co tu dużo mówić - lubię wyzwania! ;)

Prywatnie uwielbiam podróżować i spędzać czas na łonie natury. Kocham koty i konie, czytać książki, słuchać muzyki i zawsze polecę Ci dobry film.


W Crossweb jestem Front-end Developerem. Zajmuje się tworzeniem Design Systemu i rozwiązań z myślą o użytkownikach.
Kamil Paterek


Full-Stack Web Developer lub jak mówi moja małżonka - „kodowacz”. Od 7 lat prowadzę własną działalność współpracując ze startupami, oraz software house’ami. Wspomagam w projektowaniu i tworzeniu rozwiązań, które są atrakcyjne i skuteczne dla klientów. Jestem optymistą, realistycznie patrzącym na świat. Cenię kreatywnych i pozytywnie zakręconych ludzi. Po godzinach rozwijam swoją domową dżunglę dokupując co raz to kolejne rośliny ku uciesze małżonki.


W Crossweb zajmuję się rozwojem warstwy front&back-end serwisu oraz tworzeniem błędów i ich późniejszym naprawianiem.


Wiktor Jurek


Studiuję Informatykę Społeczną ale bardziej ze mnie informatyk niż społeczny ;) Cenię sobie ciszę i spokój, choć największe skupienie daje mi vaporwave na słuchawkach. W pracy jak i prywatnie interesuję się i rozwijam umiejętności w szeroko pojętym IT. Poza codziennymi obowiązkami lubię jeździć na rowerze i grać w GTA. Ostatnio wsiąkłem w temat radia amatorskiego i SDR - zdarza mi się wsłuchiwać w to, co niosą krótkie fale radiowe.


W Crossweb zajmuję się listą wydarzeń i podcastów oraz rozwojem i utrzymaniem serwisu od strony backendowej.

Pixel


Atmosphere Manager w Crossweb. Dba o dobrą komunikację w zespole. Wspiera zdrowy tryb życia współpracowników - dba o ich aktywność fizyczną i robienie przerw dla oczu w pracy przy komputerze. Uwielbia smakołyki z dziczyzny.


W Crossweb zajmuję się dbaniem o atmosferę i dobrą komunikację.
Chcesz poznać nas bliżej? Śledź nas na Instagramie!