pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Poznajcie zespół, który tworzy dla Was Crossweb


KRZYSZTOF HOSTYŃSKI


Pasjonuję się tworzeniem prostych i użytecznych narzędzi internetowych oraz budowaniem zaangażowanych zespołów. Więcej o mnie: mój profil w Crossweb.pl.


W Crossweb zajmuję się: rozwojem serwisu, rekrutacją i sprzedażą.
MONIKA NALEŹNIK


Absolwentka E-gospodarki i User Experience & Product Design na Akademii Górniczo-Hutniczej. Obecnie zajmuje się organizacją WUD Kraków oraz Spotkaniami dla organizatorów wydarzeń. Uwielbia oglądać filmy, słuchać muzyki i czytać książki. Pasjonuje się nowymi technologiami.


W Crossweb zajmuję się: warstwą frontendu.

IWONA KARCZMARCZYK


Jestem copywriterką oraz social media specem, maniaczką przecinków i miłośniczką marketingu. Prywatnie uwielbiam książki, podróże i wszystko, co kokosowe.


W Crossweb zajmuję się: opieką nad profilem Crossjob w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn oraz Wykop).

KINGA PIENIAWSKA


Studentka Informatyki Społecznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Organizuje konferencję DesignWays Conf, a wraz z ITberries tworzy Ciemna Strona UX. Miłośniczka UX Designu, nowych technologii i kotów.


W Crossweb zajmuję się: publikacją i moderacją wydarzeń, kontaktem z organizatorami oraz patronatami medialnymi i prowadzeniem social mediów w Crossweb.

PIXEL


Atmosphere Manager w Crossweb. Dba o dobrą komunikację w zespole. Wspiera zdrowy tryb życia współpracowników - dba o ich aktywność fizyczną i robienie przerw dla oczu w pracy przy komputerze. Uwielbia smakołyki z dziczyzny.


W Crossweb zajmuję się: dbaniem o atmosferę i dobrą komunikację.


Chcesz poznać nas bliżej? Śledź nas na Instagramie!