pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Poznajcie zespół, który tworzy dla Was Crossweb


KRZYSZTOF HOSTYŃSKI


Tworząc Crossweb wierzę, że będzie to miejsce łączące wszystkie osoby związane z branżą internetową w Polsce. Jedno miejsce, które umożliwi w łatwy sposób znalezienie każdego wydarzenia branżowego. Więcej o mnie: mój profil w Crossweb.pl.


W Crossweb zajmuję się: rozwojem serwisu
MONIKA NALEŹNIK


Absolwentka E-gospodarki i User Experience & Product Design na Akademii Górniczo-Hutniczej. Obecnie zajmuje się organizacją WUD Kraków oraz Spotkaniami dla organizatorów wydarzeń. Uwielbia oglądać filmy, słuchać muzyki i czytać książki. Pasjonuje się nowymi technologiami.


W Crossweb zajmuję się: publikacją i moderacją wydarzeń oraz kontaktem z organizatorami oraz patronatami medialnymi.

IWONA KARCZMARCZYK


Jestem copywriterką oraz social media specem, maniaczką przecinków i miłośniczką marketingu. Prywatnie uwielbiam książki, podróże i wszystko, co kokosowe.


W Crossweb zajmuję się: opieką nad profilami Crossweb i Crossjob w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn oraz Wykop).PIXEL


Atmosphere Manager w Crossweb. Dba o dobrą komunikację w zespole. Wspiera zdrowy tryb życia współpracowników - dba o ich aktywność fizyczną i robienie przerw dla oczu w pracy przy komputerze. Uwielbia smakołyki z dziczyzny.


W Crossweb zajmuję się: dbaniem o atmosferę i dobrą komunikację.


Chcesz poznać nas bliżej? Śledź nas na Instagramie!