Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

6 urodziny Crossweb! Trochę wspomnień i konkurs dla Was

Iwona Karczmarczyk, 21 czerwca 2018
6 urodziny Crossweb! Trochę wspomnień i konkurs dla Was

Czy wiecie, że Crossweb istnieje już od 6 lat? Tak, tak - mamy dzisiaj urodziny! Z tej okazji chcemy zaprosić Was do wspólnego świętowania i rozdać kilka prezentów. Ale od początku!


Czy ktoś z Was w ogóle wie, od czego się zaczęło? Na początku swojego istnienia Crossweb był hobbystycznym projektem, rozwijanym po godzinach przez Krzyśka Hostyńskiego. Na przestrzeni lat coraz więcej osób dowiadywało się o naszej bazie wydarzeń i to właśnie dzięki nim (czyli Wam ;-) Crossweb wyrósł na największy tego typu serwis w Polsce.


Pasja i chęć dzielenia się wartościowymi informacjami towarzyszyła nam od samego początku - pod tym względem nic się nie zmieniło. W tym momencie powinniście pomyśleć A co się zmieniło? Zmieniło się wiele i chcemy Wam o tym opowiedzieć!


Dane o Crossweb, jakimi dysponujemy na dziś, mówią m.in., że:


  • suma wydarzeń, które mogliście u nas znaleźć na przestrzeni 6 lat wynosi 14753,
  • w bazie figuruje 13293 prelegentów,
  • a liczba wydarzeń dodanych przez samych użytkowników to 7898.


kliknij obrazek, żeby powiększyć


A co cieszy nas najbardziej, to fakt, że wszystkie te numerki nieustannie rosną! Druga zmiana, pewnie bardziej zauważalna po stronie odwiedzających serwis, to 3 metamorfozy wyglądu interfejsu. Pamiętacie jego pierwszą wersję?


marzec 2014


Dziś Crossweb to nie tylko baza wydarzeń dla branży IT i biznesowej. W ciągu tych wszystkich lat dodaliśmy wiele nowych funkcji, takich jak Crossjob, czyli oferty pracy i profile firm IT, lista szkoleń, blog. Do tego doszły media społecznościowe (Facebook, Wykop, LinkedIn i Twitter) oraz nasze własne wydarzenia i wiele różnych specjalnych inicjatyw. Wiele modyfikacji, które wprowadzamy, to Wasze pomysły!


Jako że Wy, użytkownicy, jesteście nieodłączną częścią i siłą napędową Crossweb, chcemy oddać Wam głos. Opowiedzcie nam o wydarzeniu, które najbardziej zapamiętaliście, podzielcie się zdjęciami i anegdotami. W zamian wybierzemy 5 osób, które dostaną niespodziankę składająca się z naszych nowych, cudnych, crosswebowych gadżetów. Cała zabawa odbywa się na Facebooku, pod tym postem.
Blog - najnowsze wpisy

Laptopy i notebooki – top 10 modeli
Artykuł sponsorowany, 27 czerwca 2024

Dobry laptop przyda się w każdym domu. W zależności od indywidualnych potrzeb komputer może być przeznaczony do nauki, d