Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
<< back to list of events cycles

test:fest

test:fest rozpoczęło się od kilku edycji bezpłatnej jednodniowej konferencji zorganizowana przez grupę pasjonatów i wolontariuszy, która odbywa się we Wrocławiu. Teraz do tego grona dołącza także test:fest meetup jako odpowiedź na potrzebę regularnych spotkań oraz umożliwienie wszystkim chętnym dzielenie się wiedzą.

Jeżeli chodzi o konferencję to świadomie wybraliśmy sobotę na dzień konferencji, aby umożliwić uczestnictwo w tym wydarzeniu nawet najbardziej zapracowanym.
Meetupy odbywać się bedą w tygodniu w godzinach popołudniowych.

We Wrocławiu powstaje wiele innowacyjnych projektów informatycznych, a tworzą je doświadczeni specjaliści z olbrzymią wiedzą, którzy korzystają z nowoczesnych narzędzi, technologii i technik.

Konferencja oraz meetup test:fest jest okazją do podzielenia się tą wiedzą w lokalnym środowisku, zaprezentowania jak na co dzień pracujemy, a także miejscem do zintegrowania dość rozproszonej społeczności w naszym kraju.

test:fest to konferencja oraz meetup skierowana przede wszystkim, dla tych dla których jakość oprogramowania to ważny temat, a zatem nie tylko inżynierów jakości oprogramowania, ale także wszelkich specjalistów z branży IT oraz licznych firm i stowarzyszeń wspierających zapewnianie jakości.

Zapraszamy wszystkie firmy, wolontariuszy oraz prelegentów do współpracy.
Więcej informacji na naszej stronie www.testfest.pl
(0)
Events (11) Video (0)