Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
This event has already taken place. Check upcoming events

#263 [warsztat] E. Dębska, A.Maciaszek "Panarchia - Liberating Structures"

Event:
#263 [warsztat] Panarchia - Liberating Structures
Event type:
Meetup
Category:
Topic:
Date:
02.02.2023 (thursday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
DXC Technology
Address:
Szturmowa 2A
www:
Description:

UWAGA: Jest to warsztat stacjonarny. Spotykamy się w DXC Technology ul. Prosta 67. Nasz gospodarz wymaga imion i nazwisk uczestników, pod uwagę więc będą brane jedynie osoby które mają imię i nazwisko w nazwie profilu na meetup.


***

Warsztat pt. „Panarchia - królowa Liberating Structures"

Na najbliższym meetupie Agile Warsaw zapraszamy was do wzięcia udziału w jednej z bardziej rozbudowanych struktur w ramach Liberating Structures: Panarchy. Wspólnie postaramy się zrozumieć na jakich poziomach oddziałuje społeczność Agile Warsaw i jak mogłaby zwiększyć swój wpływ.

Jest to warsztat dla: Do osób zainteresowanych Liberating Structures, szczególnie w praktyce.

***


Prowadzący:

Antoni Maciaszek: Scrum Master z ośmioletnim stażem, facylitator i trener, z wykształcenia politolog. Jedyny nie-deweloper w swojej rodzinie w ramach pokolenia. Od pięciu lat zmienia duże, polskie i zagraniczne firmy. Entuzjasta oddolnych inicjatyw, inteligencji grupowej i Liberating Structures. Nieufny wobec hierarchii i oficjalnych ram. Najbardziej na świecie kocha swoją córkę, żonę, psa, dobre jedzenie i picie, jazdę na rowerze i piłkę nożną. Najbardziej.


Ewa Dębska: Analityk Biznesowy IT z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu szkoleń, facylitacji spotkań i współpracy zespołowej. Na co dzień wspiera rozwój produktów dla klienta biznesowego, ze szczególnym upodobaniem do fazy odkrywania potrzeb biznesu w formie warsztatowej. Sprawdza się tam, gdzie potrzeba rozmów z ludźmi, dotarcia do sedna problemu i przekucia świetnych idei w realną wartość. Lubi rzeczy proste i genialne jednocześnie, takie jak taniec, rower, bilety miesięczne. I Liberating Structures.


ZAPISY :

Warsztat stacjonarny, jak to warsztat, ma limitowaną liczbę miejsc (tym razem 30). Jak zwykle pierwszeństwo będą miały osoby, które nie "marnują" miejsc, czyli jak się zadeklarują to przychodzą. Grupa zostanie wybrana na podstawie odpowiedzi na pytanie podczas zapisów.


Logistyka:

  • zapisy na listę oczekujących zbieramy do godziny 20:00 w niedzielę 29.01 ,
  • do poniedzałkowego południa Meetup przyśle listę osób, które się załapały.


***

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ

***


Gorące podziękowania dla DXC Technology za goszczenie wydarzenia oraz przekąski, kawę i herbatę :)

Profile of employers

Similar events