Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

AWS User Group PL - meetup #08 - ONLINE

Event:
AWS User Group PL - meetup #08 - ONLINE
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
26.01.2021 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
Strona www:
Agenda:

1. Wstęp, powitanie

2. Michał Górski, Mateusz Boś - Historia pewnego konta, czyli jak przenieść produkcję z zerowym downtimem

3. Q&A

4. Wojciech Gawroński - The Honest Review of Amazon SageMaker

5. Q&A

6. Konkurs z nagrodami

Description:

Zapraszamy na kolejne spotkanie AWS User Group PL ONLINE, które odbędzie się 26 stycznia 2021 o godzinie 18:00.


Tym razem możecie liczyć na dwie prelekcje:


1. Historia pewnego konta, czyli jak przenieść produkcję z zerowym downtimem


Podczas prezentacji opowiemy historię tego, jak migrujemy produkcyjne serwisy między kontami AWS, tak by nasi klienci nie doświadczyli przerw w dostępności produktów. Pokażemy, jak przejść z jednego konta zawierającego wszystko do zaplanowanej wcześniej struktury AWS Organizations. Przejdziemy przez wybrane serwisy, wskażemy na co uważać, czego nie robić i o czym pamiętać przy migracji. Przemycimy również garść wskazówek o tym jak sprawnie pracować z wieloma kontami jednocześnie.


2. The Honest Review of Amazon SageMaker


Amazon SageMaker wygląda na pierwszy rzut oka na niesamowitą usługę. Typowy kombajn, który kusi łatwością wykorzystania i szerokimi możliwościami integracji. Jednak ta bardziej sceptyczna część z Was wie, że nie ma róży bez ognia. I to prawda - gdzie zatem jest haczyk?


Właśnie o tym porozmawiamy w prezentacji! Moim celem jest przedstawienie tej usługi bez zbędnego marketingowego lukru na praktycznych przykładach z realnych projektów. Wszystko przygotowane tak, aby jednocześnie uniknąć słynnego stwierdzenia: to zależy. Dokładnie, ale od czego? I to o tym sobie podyskutujemy.


O prelegentach:


Michał Górski

Człowiek renesansu: programista, DevOps, architekt, rekruter - w zależności od potrzeby. W codziennej pracy zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań problemów biznesowych z wykorzystaniem chmury AWS i podejścia serverless. Obecnie zarządza technologią jako Cloud Architect w nowoczesnym Northmill Banku. Dodatkowo w wolnym czasie współprowadzi bloga rozchmurzeni.pl.


Mateusz Boś

Programista, który wierzy w rozwiązania dobrane do przedstawionego problemu. Fan technologii chmurowych, który twierdzi, że większość problemów biznesu szybciej, łatwiej i przyjemniej jest rozwiązać w chmurze. Pracował w projektach in-house oraz outsourcingowych, zdobywając zupełnie inne spojrzenia na to, jak rozwija się projekty. Obecnie pracuje w Northmill Bank, gdzie tworzy i usprawnia platformę usług finansowych. Po godzinach współtworzy bloga rozchmurzeni.pl.


Wojciech Gawroński

Generalista - programista, architekt chmurowy, AWS Maniac (https://awsmaniac.com) oraz CEO w firmie Pattern Match (https://pattern-match.com). Certyfikowany ekspert AWS oraz AWS Community Builder, orędownik podejścia Serverless oraz kultury DevOps. Aktywny trener i prelegent, współtwórca inicjatywy NatywnaChmura.pl. Mól książkowy i posiadacz idealnego work-life balance, bo dla niego praca == życie.

Profile of employers

Similar events