Logo Crossweb
This event has already taken place. Check upcoming events

ChmurQA#1

Event:
ChmurQA#1
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
QA
Date:
29.08.2017 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Barka Alrina
Address:
Bulwar Kurlandzki na wysokości ulicy Gazowej, obok Kładki Bernatka
www:
Speakers:
Description:

Organizatorzy KraQA nie umieją wypoczywać! :)

Trwa wakacyjna przerwa od 'zwykłych' meetupów, a my zamiast smażyć się na plaży (tudzież zdobywać górskie szczyty) organizujemy całkiem nowe wydarzenie. Tym razem w luźnej formule pod kojarzącą się z wakacjami nazwą - ChmurQA. Będzie to coś czego jeszcze w Polsce (na świecie?) nie było. Mamy zaszczyt zaprosić Was na warsztaty pod gołym niebem! 

Z komputerem mogłoby być niewygodnie na leżaczkach, dlatego tematem przewodnim będzie testowanie aplikacji mobilnych. Na warsztat weźmiemy aplikację kojarzącą się Krakowem (szczegóły tylko na miejscu). Do pomocy zaprosiliśmy jednych z najlepszych specjalistów od testowania mobilnego w Polsce - Piotra Wicherskiego i Przemysława Libudzica.

Chcemy nie tylko przekazywać wiedzę, ale również wypromować testerską profesję wśród mieszkańców naszego miasta. Mało kto wie, że mamy w Krakowie ponad 2100 aktywnych testerów tworzących KraQA. Teraz, spacerując nad Wisłą, krakowianie będą mogli zobaczyć nas w akcji. A później korzystać z bardzo popularnej i przydatnej aplikacji wolnej od błędów które znajdziemy :) Cieszymy się, że po raz pierwszy możemy przy okazji naszego spotkania zrobić coś pożytecznego dla lokalnej społeczności. 

Imprezę wspierają organizatorzy największej europejskiej konferencji testerskiej Eurostar, a także organizatorzy polskich konferencji AAdays oraz Test Camp.

Aha, no i nie zapomnijcie wziąć ze sobą swoich smartfonów! Na aktywnych czekają nagrody :)

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it!

Profile of employers

Similar events