Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Geek Girls Carrots Kraków #1

Event:
Geek Girls Carrots     Kraków #1
Event type:
Meetup
Category:
Date:
09.11.2012 (friday)
Time:
19:00
Price:
Free
City:
Place:
Kompany
Address:
ul. Berka Joselewicza 21
Description:
Geek Girls Carrots jest społecznością kobiet, które kochają nowe technologie. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Geek Girls Carots dalej się rozwija i poszerza miasta w których odbywają się te spotkania.  Do Warszawy,  Wrocławia, Białegostoku oraz  Szczecina już 9 listopada dołączy  Kraków. Spotkanie jest darmowe.  Po wcześniejszej rejestracji. Organizatorką GGC Kraków jest Anna Błaszczyk. Zapraszam na wywiad z Anna Błaszczyk oraz na podsumowanie tego wydarzenia.     Agenda: 19:00 Powitanie: - Ania Błaszczyk, liderka krakowskich GGC, - Kamila Sidor, CEO i Założycielka Geek Girls Carrots, - Łukasz Pułka CEO KOMPANY, 19:20 Agata Mazur: CEO Applicake, TEDxKrakow, Future Simple, 19:40 Katarzyna Budzyńska: HR Specialist J-Labs Kraków. 20:00 Networking, 21:00 Afterparty w klubie Literki ul. Berka Joselewicza 21   Prelegentki krakowskiego spotkania:
  • Kamila Sidor – założycielka Geek Girls Carrots. oragnizowała pierwszy Startup Weekend w Polsce i zarządzała akceleratorem startupów technologicznych GammaRebels. Kamila ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie (Zarządzanie i Marketing, 2009). Obecnie jest głównym inwestorem w startupieMotivapps.
  • Agata Mazur – Agata jest programistką. Prowadzi wspólnie ze znajomymi firmę Applicake, która zajmuje się tworzeniem aplikacji w Ruby on Rails. Organizuje imprezy TEDxKraków oraz warsztaty Amusing Workshop, czyli spotkania i pokazy inspirujące nowe działania i rozwój.
  • Katarzyna Budzyńska – Kasia jest specjalistką HR w firmie J-LABS Software Specialist. Ukończyła studia z zakresu socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kasia przedstawi nam wizerunek kobiet w social media – powie o tym jak powinny tworzyć swoje profile, tak by były zauważalne przez rekruterów. Pokaże także realne wypowiedzi mężczyzn na temat kobiet w branży IT!
  Crossweb jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Profile of employers

Similar events