Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Infoshare Pomeranian Roadshow | 29.03.2022 | 17:30 | Toruń

is-pomeranian-roadshow-29-03-2022-17-30-torun
Event:
Infoshare Pomeranian Roadshow | 29.03.2022 | 17:30 | Toruń
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
29.03.2022 (tuesday)
Time:
17:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Centrum Sztuki Współczesnej
Address:
ul. Wały gen. Sikorskiego 13
Agenda:

17:30 - 17:35 - otwarcie spotkania

17:35 - 18:10 - AI: Co dziś potrafi, a czego jeszcze nie?, Paweł Noga

18:10 - 18:45 - Moje rozumienie DDD (+ clean architecture) na przykładzie bajki o 3 świnkach, Mateusz Chrzonstowski, Glovo

18:45 - 18:50 - przerwa

18:50 - 19:25 - Dwa darmowe narzędzia Data Science, które w 12 minut mogą zmienić Twoje życie., Artur Formella

19:25 - 20:00 - Zoptymalizował bazę danych w kilku krokach. Sprawdź jak!, Adam Zielke, Nordea

20:00 - 21:00 - networking

Description:

Roadshow ma format meetupów - krótkich spotkań, w trakcie których eksperci będą dzielić się wiedzą i odpowiadać na pytania uczestników.


W ramach Pomorskiego Roadshow, ekipa Infoshare wyrusza do wybranych miast, gdzie organizuje spotkania pełne inspiracji, świeżej technologicznej wiedzy i dobrej zabawy. Infoshare to techowy event odbywający się w Gdańsku, odwiedzany przez 5000+ osób, a jego celem jest przybliżenie technologii oraz stworzenie przestrzeni do komunikacji między wizjonerami, inżynierami, a światem biznesu.


Więcej informacji o prezentacjach znajdziesz na naszej stronie:

www.infoshare.pl/roadshow/torun


Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji:

https://app.evenea.pl/event/rs-torun/


PRELEGENCI:

Paweł Noga

Niezależny konsultant, współtworzył startup Habana Labs sprzedany Intelowi za 2 miliardy dolarów. Od dekady zajmuje się budowaniem zespołów (głównie w branży AI/QA). Posiada doświadczenie w dbaniu o produkty w środowisku korporacyjnym jak i współtworzeniu startupów jak Habana Labs - sprzedana Intelowi za 2 miliardy dolarów. Poza byciem liderem zawodowo zajmuje się przekazywaniem wiedzy i doświadczenia. Jest wielkim fanem sposobu nauczania jaki praktykował Richard Feynman, tak więc jego prelekcje są oparte na praktycznych problemach, pełne anegdotek i niejednokrotnie zawierają proste i naiwne pytania, na które tylko wydaje nam się, że znamy odpowiedzi. Występował jako prelegent przeszło stu wydarzeniach związanych z branżą IT. Fan klocków LEGO i budowania z nich dioram.

Mateusz Chrzonstowski

Pomagam osiągać lepsze efekty, wytwarzając oprogramowanie oraz dzieląc się wiedzą o tym, jak należy programować. Łączę inżynierskie spojrzenie z uśmiechem i dostrzeganiem pierwiastka ludzkiego w sofcie. Początkowo nastawiony na front-end, ostatnie lata w obszarze integracji systemów, a tak naprawdę inżynier oprogramowania i programista full-stack. Od 2013 roku zarabiam na życie kodem. Dodatkowo, uczę tego innych, prowadząc szkolenia stacjonarne i produkując kursy na Udemy. Występuję podczas meetupów, targów i konferencji. Oprócz programowania i dzielenia się wiedzą, pasjonuję się jeszcze MMA, Dragon Ballem i strategiami wielkich firm.

Artur Formella

Software Architekt z 12-letnim doświadczeniem. Pracuje z zespołami Data Science, projektuje terabajtowe systemy baz danych. Pasjonat inteligentnych domów i elektroniki.

Adam Zielke

Programista od 6 lat, od zawsze zainteresowany szeroko pojętym Security. Uczestniczył w wielu szkoleniach związanych z bezpieczeństwem, wdraża standardy bezpieczeństwa w developmencie, a ostatnio sam rozpoczął prowadzenie szkoleń dla innych. Aktualnie jest tech leadem aplikacji zajmującej się raportowaniem funduszy inwestycyjnych klientów Nordei na giełdzie. W wolnym czasie pisze boty i gra w gry na konsoli.

Profile of employers

Similar events