Logo Crossweb
This event has already taken place. Check upcoming events

Segfault Masterclass Lato 2020

Event:
Segfault Masterclass Lato 2020
Event type:
Conference
Category:
IT
Date:
06.07.2020 (monday) - 10.07.2020 (friday)
Time:
11:00
Language:
Polish
Price:
Paid
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
Registration:
www:
Description:

Segfault uruchomiło nowy format dedykowany twórcom technologii: Segfault Masterclass. Wydarzenie ma formułę serii wirtualnych spotkań z praktykami. 


Przez pięć dni doświadczeni programiści, architekci, liderzy zespołów i technologii podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, sprawdzonymi sposobami rozwiązywania problemów, a także lekcjami wyniesionymi z porażek i sukcesów prowadzonych projektów. Podczas wydarzenia online, uczestnicy wezmą także udział w dyskusji oraz sesji AMA (Ask Me Anything). 


Zapisy na Segfault Masterclass Lato 2020 są dostępne pod linkiem: https://bit.ly/2M1YuvI. Jednorazowa rejestracja daje dostęp do wszystkich dni wydarzenia oraz nagrań z prelekcji. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest limitowana.


Wśród prelegentów pierwszej edycji Masterclass znajdą się między innymi: Bartłomiej Słota, Krzysztof Owsiany, Rafał Pocztarski, czy Mariusz Jasiński. Nie zabraknie zarówno tematów twardych (live refactoring, relacyjne bazy danych), jak i tych miękkich (praca w zespole wielokulturowym).

 

Segfault Masterclass Lato 2020 to codzienne sesje o godzinie 11.00, na które składa się “deep dive” na wybrany temat wraz z komentarzami na żywo prelegenta, dyskusją oraz Ask Me Anything od uczestników. 


Bieżące informacje na temat Segfault można znaleźć na stronie https://segfault.events/ oraz w social media: Do zobaczenia online!

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it!

Similar events