Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

SysOps/DevOps Online MeetUp #11

Event:
SysOps/DevOps Online MeetUp #11
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
18.06.2020 (thursday)
Time:
15:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
Strona www:
Agenda:

15:00 Prelekcja #1: „Kubernetes w świecie Serverless” – Tomasz Stachlewski

16:00 Prelekcja #2: „Cloud Governance & Landing Zone – czyli co musisz zrobić zanim zaczniesz migrować swoją firmę do chmury” – Michał Furmankiewicz


Description:

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na jedenasty MeetUp Online!


Transmisję na żywo możecie oglądać na naszym kanale na YouTube oraz na stronie: http://meetup.sysopspolska.pl/


15:00 Prelekcja #1: „Kubernetes w świecie Serverless” – Tomasz Stachlewski


Konteneryzacja, Kubernetes, Chmura, Serverless – słowa i technologie, które rozbudzają wyobraźnię budowniczych nowoczesnych aplikacji i systemów IT. Każda z tych rzeczy ma swoje zalety i wady. Podczas prelekcji Tomasz Stachlewski postara się sprawdzić, jak można połączyć na pozór odmienne metody budowy aplikacji (Serverless i Kubernetes) i wyciągnąć z nich to, co najlepsze. Sesja typu ‘hands-on’ – dużo klikania, budowy rozwiązań na żywo i aplikacji opartych o chmurę AWS!


Tomasz Stachlewski - szef zespołu architektów w Amazon Web Services na Europę Środkowo-Wschodnią. Na co dzień doradza klientom jak tworzyć architekturę systemów, które mają zostać zmigrowane lub utworzone w chmurze AWS. Prowadzi szkolenia dla polskich i zagranicznych partnerów, podczas których przekazuje, w jaki sposób powinna wyglądać droga do infrastruktury chmurowej oraz jak zmaksymalizować płynące z tego korzyści.


16:00 Prelekcja #2: „Cloud Governance & Landing Zone – czyli co musisz zrobić zanim zaczniesz migrować swoją firmę do chmury” – Michał Furmankiewicz

Duże migracje całych firm do chmury nie są jeszcze w Polsce tak popularne. Kilka przedsiębiorstw ma to jednak już za sobą, a część z nich jest na zaawansowanym poziomie. Zanim zdecydujecie się na taką migrację warto zaplanować swoje środowisko i zbudować zarówno zasady pracy, jak i bazową architekturę wirtualnego centrum danych z odpowiednimi politykami. O tym, jak to budować, co jest w tej budowie ważne i na co zwrócić uwagę w dużej firmie, opowie Michał Furmankiewicz w trakcie drugiej prelekcji.


Michał Furmankiewicz - współwłaściciel oraz członek zarządu Chmurowisko. Odpowiada za wszystkie projekty doradcze, szkoleniowe i wdrożeniowe. Wcześniej, przez 11 lat pracował w Microsoft, gdzie jako architekt pomagał wielu firmom, jako pierwszym w Polsce, wdrożyć projekty chmurowe na dużą skalę. Ciekawią go biznesowe aspekty technologii i motywacje, które pozwalają uruchamiać duże projekty innowacyjne. W wolnym czasie występuje na konferencjach i meetupach oraz pisze na blogu. Kiedy czasu jest naprawdę dużo, zakłada słuchawki i bawi się technologią.

Participants (1):

Profile of employers

Similar events