pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

WordUp Lublin #16

Event:
WordUp Lublin #16
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
20.02.2018 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Trybunalska City Pub
Address:
ul. Rynek 4
Facebook:
Agenda:
  • "Wtyczkowe kompendium"


Wtyczki to jeden z najważniejszych elementów ekosystemu WordPressa. Dlatego warto wiedzieć jak je wybierać, jak nimi zarządzać oraz poznać przydatne fakty związane z wtyczkami. Omówię też 15 wartych uwagi wtyczek, które przydają się w codziennej pracy z WordPressem.


Tomasz Dziuda. Miłośnik i propagator WordPressa. Organizator WordUp Łódź, członek zespołów organizacyjnych WordCamp Polska 2014/2015. Pasjonat nowinek w dziedzinie technologii webowych. Freelancer. Front-end developer. Prowadzi bloga o WordPressie dla bardziej ( http://dziudek.pl/ ) i mniej zaawansowanych ( http://podstawy-wp.pl/ ).


  • "Pragmatyczne podejście do hostingu"


Temat hostingów to rzeka, a warto wybrać dobry hosting. Nie wszystko co tanie jest fajne i co drogie lepsze. Jak za pomocą "kopii zapasowych" udostępnianych przez hosting ubić im serwer? O tym i wielu kruczkach jakie możecie spotkać na hostingach dowiecie się z tej prezentacji.


Kamil Porembiński jest architektem systemowym, administratorem Linux, a czasem Windows. Lubi tematykę security. Obecnie właściciel firmythecamels.org, zajmującej się projektowaniem systemów o wysokiej dostępności. Zajmuje się skalowaniem dużych aplikacji internetowych, wspieraniem startupów w kwestiach serwerowych. Po godzinach zajmuje się żeglowaniem po morzach, lataniem, fotografią i podróżami. Prowadzi bloga https://viaxe.pl/

Description:

Bezpłatne spotkanie lubelskich entuzjastów WordPressa - popularnego systemu do prowadzenia własnego bloga lub prostej strony internetowej.


REJESTRACJA

Aby potwierdzić chęć uczestnictwa wystarczy kliknąć na przycisk "Wezmę udział" na stronie wydarzenia na Facebooku. Spotkanie jest bezpłatne.You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Lublin

Comarch
firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice...
technologie:
Python, Java, JavaScript, SQL, Linux...
typ projektów:
własny produkt, projekty dla klientów
6 ofert pracy
 
Frontkom

Lublin, Warszawa
technologie:
Node.js, iOS, Android, React, Laravel...
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Similar events