Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
<< back to speakers list

Szymon Markiewicz

Specialisation: IT / Agile/Scrum, Python, bazy danych, hardware, C#, sieci, druk 3D
Inżynier Domu – Szymon Markiewicz, zawodowo – inżynier do spraw oprogramowania. Skończyłem elektrotechnikę w Gliwicach. Obecnie żyję we Wrocławiu. Lubię przelewać wiedzę i doświadczenie na najbliższe otoczenie – najczęściej dom/mieszkanie. Zajmuję się elektroniką, programowaniem (C++, C#, Python), majsterkowaniem, drukiem 3D, IOT, ogródkiem i jeszcze masą innych rzeczy.

Blog powstał z zamiłowania do idei dzielenia się. Dzięki niemu udało się już trochę zrobić – zaprezentować kilka projektów, opisać subiektywne spostrzeżenia na pewne tematy, ale także wyjść poza ramy Internetu i zorganizować kilka wydarzeń, takich jak warsztaty z Arduino, Raspberry, IOT, a także większych eventów, jak Arduino Day 2018 w Katowicach.

„Inżynier domu” – tak pewnego razu określił mnie mój znajomy podczas przygotowywania jednego z kolejnych projektów automatyki w miejscu, w którym akurat mieszkałem. Wyobrażałem sobie potem, co mogłoby się kryć pod taki hasłem. Czym może się cechować taki „inżynierski lifestyle”? Nie zastrzegam jednak takiego stylu życia jedynie dla inżynierów; w mojej opinii inżynier to nie tytuł, to stan umysłu (;

List of events related to Szymon Markiewicz

Events (13) Video (0)