Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista Oracle

Firma:

Comarch

Typ: mobile
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Warszawa

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: SQL, Apex, Oracle

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
JavaScript
SQL
Oracle
PL/SQL

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe

Profity dla pracowników:

Indywidualny program rozwoju wraz z planem szkoleń
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Udział w imprezach integracyjnych oraz sportowych
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Możliwość wyjazdów zagranicznych
Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie

Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Toruń, Włocławek

Comarch ERGO, to nowoczesny System Informacji Przestrzennej (SIP) zapewniający bezpośrednie wykorzystanie aktualnych danych przestrzennych rejestrów publicznych w podejmowaniu decyzji prawnych, administracyjnych i gospodarczych.
Główną cechą rozwiązania Comarch ERGO jest zastosowanie systemu GIS – dlatego aktualnie szukamy specjalistów w tej dziedzinie!

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu oraz projektowaniu oprogramowania,
Znajomość Java, PL/SQL, C#

Znajomość technologii www (HTML, JS, CSS)

Dobra znajomość baz danych Oracle oraz języka SQL

Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git

Znajomość technologii i bibliotek GIS, standardów OGC oraz WEBGL będzie dodatkowym atutem.
Pomysłowość, kreatywność oraz orientacja na znajdowanie rozwiązań
Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie znajomość środowisk APEX

Obowiązki :

Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
Udział w procesie wytarzania aplikacji (projektowanie, programowanie)
Strojenie wydajnościowe procedur SQL i zapytań do bazy danych
Uczestniczenie we wdrażaniu nowych standardów technologicznych
Przygotowywanie szacunków pracochłonności wykonywanych zadań

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie w firmie z polskim kapitałem
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Prywatną opiekę medyczną

czytaj więcej»
##programista##oracle##pracaComarch