Szukamy Administratora Linux, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz zespół.Skorzystaj z szansy i dołącz do jednej z najlepszych firm w Europie. Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.
Twoje zadania:
  • Rozwiązywanie problemów sieciowych i serwerowych
  • Administracja systemami operacyjnymi: Linux/Windows/MacOS
  • Wsparcie dla zespołu programistów oraz pozostałych pracowników w codziennej pracy
  • Wsparcie dla obszaru IT Helpdesk oraz Starszych Administratorów Systemu
Wymagane skille:
  • Znajomość systemów Linux (CentOS, Ubuntu)
  • Znajomość systemów Windows (Active Directory: GPO, WSUS)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (QEMU/KVM, docker)
  • Znajomość narzędzi CI (Jenkins, gitlab, git)
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych (routing, ethernet/Wifi, Radius)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dokładność
  • Samodzielność
Mile widziane:
  • Znajomość mechanizmów automatycznej konfiguracji (ansible)
Nagrody gwarantowane:
  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Praca w stabilnej firmie, istniejącej na rynku od ponad 10 lat
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Opieka mentora przez pierwsze miesiące pracy
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom i konferencjom
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport, bonus za dojazd rowerem do pracy, nauka języka angielskiego i wiele innych